Adwcleaner stahujte nově na MalwareBytes

Adwcleaner je program, který vám vyčistí internetový prohlížeč, pokud nefunguje tak, jak by měl = rychle a spolehlivě. Vyčistit Firefox, Chrome, Edge či Explorer tímto programem je hračka.

Adwcleaner download

Nejnovější verzi stahujte na webu www.malwarebytes.com/adwcleaner kliknutím na tlačítko Free Download.

AdwCleaner

Adwcleaner návod

Někdy se může stát, že i když nebudete stahovat nelegální software či xxx filmy, že se Vám do počítače doinstaluje nežádoucí soft, který do Vašeho internetového prohlížeče přidá několik otravných bannerů, hlavně nahoru nad web a také dolů pod stránku a pak Vám překáží a moc dobře se surfovat nedá.

Minulý rok, když jsem se vrátil z dovolené u moře v Řecku, kde jsem také měl notebook s sebou a v hotelu bylo skoro 200 lidí a aspoň polovina z nich měla mobil či tablet a byli na wifi, radši jsem své „malé pc“ také vyčistil, pro sichr :)

I když toto zkusíte vyčistit programem CCleaner, stejně to nepomůže a je třeba sáhnout po dalším, velikostí malým, ale funkcemi velkém :) programu AdwCleaner.

Po stažení program spusťte a klikněte na Spustit skenování.

AdwCleaner 1

Za několik sekund na vás vyskočí výsledky skenování. Zvolte Čištění a opravy.

Adwcleaner Malwarebytes 7.2.3. - 2

Aby došlo k nerušenému odstranění infekce, je třeba všechny programy a aplikace zavřít kliknutím na OK.

K dokončení čištění je nutné restartovat počítač.

Adwcleaner Malwarebytes 7.2.3. - 3

Po restartu pc bude čištění dokončeno a zobrazí se textové okno, kde je vidět co vše je vyčištěno, což si můžete uložit nebo jen zavřít a již bez problémů spustit Mozila Firefox či Google Chrome (protože Internet Explorer snad už dnes nikdo nepoužívá, nebo ano?

Adwcleaner Malwarebytes 7.2.3. - 4

Čtěte také

Myš dělá dvojklik? Použijte Adwcleaner a problém je vyřešen

Pokud kliknete levým tlačítkem myši a místo jednoho kliku se udělá dvojklik, může to mít několik příčin. Je to ale celkem otravná věc. Přečtěte si, jak problém vyřešit a dvojité kliknutí nastavit zpět na jedno.

Přičina dvou kliků při jednom stisknutí levého tlačítka myši

Vadný mikrospínač

Pokud je myš stará, často odchází ty mechanické části. Nová počítačová myška stojí několik stovek, takže nějaké čištění nebo opravu není třeba řešit a rovnou si kupte novou.

Program – aplikace

Některé programy vám způsobí to, že při stisknutí levého „myšítka“ když kliknete jednou, se automaticky spustí dvojklik.

Co jsem za několik měsíců vypozoroval, dělá mi to po instalaci programů od firmy IObit.

Bohužel ani po odinstalování to problém nevyřešilo. Tak bylo nutné použít následující aplikaci, kterou popisuji výše.

Nyní už myš funguje jako dříve – 1 stisknutí – jeden klik.

Zajímavost

Nedávno mi myš opět začala dělat podobné věci jako popisuji v článku, ale jen v určitý čas a v určitém prohlížeči. Nakonec byl problém v tom, že jsem poslouchal online radio Evropa 2 a asi se to s tím pohlížečem nějak pralo. Nyní „bez hudby“ už myš pracuje jak má.

Odkazy:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*