Jak otevřít najednou více www stránek

Prohlížíte každý den mnoho stránek a nechcete je otevírat po jedné? Pak vám pomůže tento návod.

Jak otevřít více adres URL nebo odkazů najednou jedním kliknutím

Asi každý, kdo denně pracuje s internetem, navštíví několik webových stránek. Pokud se třeba každý den ráno díváte, co je ve světě nového a projíždíte své oblíbené www stránky, možná jste se někdy zamysleli nad tím, abyste je otevřeli jedním kliknutím všechny. Já spravuji několik desítek webů, které každý den kontroluji a kdybych je otevíral po jednom, to by byla pěkná nuda. Takže jsem si našel takovou vychytávku, která mi to urychlí.

Na stránce www.openmultipleurl.com zadejte pod sebe všechny adresy, které chcete otevřít a pak jen stačí kliknout na Go Now a postupně se ve webovém prohlížeči otevřou jednotlivé weby.

openmultipleurl

Abyste ty své oblíbené stránky nemuseli vždy po jednom vypisovat, doporučuji si je vložit do jednoho souboru, třeba v notepadu nebo wordpadu a pak jen dáte CTRL+C a následně na výše zmíněném webu CTRL+V.

Související:

1 Comment

  1. Super děkuji za tip dal jsem si jí do oblíbených tuto stránku a funguje, vím že něco takového možná je jako doplněk prohlížečů na Chromiu ( Edge- ten využívám, Google, Opera), ale i toto je hezké. Děkuji

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*