Jak poslat SMS zprávu zdarma přes internet

Přestože v dnešní době už se komunikuje nejčastěji přes aplikaci Messenger nebo WhatsApp, přesto se najdou tací, kteří chtějí poslat klasickou sms zprávu na mobil a ideálně zdarma.

Jak poslat SMS zprávu z internetu zdarma

Na internetu je několik možností, jak posílat esemesky zadarmo. Důležité je ale vědět, jakého operátora (O2, T-mobile, Vodafone) dotyčná osoba má, protože ne z každé sms brány lze poslat zprávu „ke konkurenci“.

Sice najdete i weby, odkud jde poslat z jednoho místa zprávu do všech sítí, ale často tam sami mají informaci, že toto není garantováno, takže raději dávám přednost oficiálním webům telefonních operátorů.

SMS brány

O2

Sms brána O2 umožňuje posílat zprávy od délce pouze 60 znaků. Pokud chcete poslat klasickou sms dlouhou 160 znaků, je nutná registrace.

O2 sms brána

T-mobile

Přesně tak si představuju sms bránu, tak jak to má T-mobile. Napíšete zprávu o délce 160 znaků, opíšete kód z obrázku a kliknete na Odeslat SMS. Žádná omezení nebo registrace, vše je na jedné obrazovce.

T-mobile sms brána

Vodafone

SMS brána Vodafonu je trochu jiná než předchozí dvě, nejdříve napíšete text zprávy a až na další obrazovce zadáte číslo a zprávu odešlete.

Vodafone sms brána

A co vy, používáte také sms brány operátorů nebo jiné weby?

O autorovi Miloš Lácha 1147 Článků
Počítače mě bavily odjakživa, takže 13 let práce administrátora v bance pro mě byl splněný sen. Prošel jsem mnoha školeními na Windows i Office a možná i to byl impuls založit tento web, kde už více než 10 let najdete pravidelně každý týden nové návody převážně pro operační systém od Microsoftu.

7 Comments

  1. Tak je to krávovina. Pro VF už nějakou dobu není oficiální služba – posílání sms v čr z webu zdarma aktivní. Skončili to s ukončením Vodafone parku. Váš odkaz nasměruje na jiný server, kdy se sice zpráva tváří, že odešla, nicméně nakonec NEDOJDE!!!

  2. Díky za informaci, v rodině žádné číslo na Vodafone nemáme tak jsem nemohl ověřit.

  3. Ted uz nejde nic.. O2 zrusili, Vodafone taky a T-mobile jen pro registrovane kdo ma T-M

  4. proč, řekněte proč lžete lidem?
    sms z internetu už skoro tři roky NELZE. žádnou. nikam.

  5. Jane, nikdo nelže, v době psaní článku to šlo. A jelikož zde je více než 500 článků, bude to chvíli trvat, než je všechny zkontroluji a informace zaktualizuji. Právě proto zde jsou tyto komentáře, aby se každý mohl vyjádřit k tématu.

  6. Dobrý den, ráda bych poslala SMS z PC na tel.číslo např. 90011. Můžete mi prosím poradit, jak na to. Děkuji

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*