Jak schovat kabely od pc

Řešíte, jak schovat prodlužku a další kabely od počítače? Mám pro vás tip na jeden organizér, který sám už mnoho leto používám.

Organizér na kabely

Co si budeme povídat, bez kabelů to ještě asi chvíli nepůjde, ale bohužel někdy jich je víc než zdrávo. Pokud jich máte hodně a potřebujete je skrýt, ideální je tato svazkovací spirála. Pokud řešíte, jak schovat kabely na zemi, pak vám s tím také pomůže.

Jak schovat kabely od pc

Prodává se jak v této transparentní barvě, tak i v černé, což je asi lepší varianta, pokud máte veškerou pc kabeláž černou.

Kabelový organizér

Další volba je držák na kabely IKEA, který také mám připravený k montáži, jsou k němu ještě „nožičky“, přidělá se zespodu na kraj stolu, takže vám ty „dráty“ nikde nevisí, je to v podstatě takový košík. Pro organizaci kabeláže to je asi lepší volba, nebo ideálně s tím kabelem výše to je super řešení.

Organizér na kabely IKEA

Jak schovat kabely v bytě

Jestli že je vaše televize na zdi, pak ideální varianta pro „maskování kabelů“ je nová zeď ze sádrokartonu, kam se veškerá kabeláž schová. Případně lze použít krycí lišta na kabely k tv, ta už ale bude vidět.

Odkazy k tématu:

O autorovi Miloš Lácha 1149 Článků
Počítače mě bavily odjakživa, takže 13 let práce administrátora v bance pro mě byl splněný sen. Prošel jsem mnoha školeními na Windows i Office a možná i to byl impuls založit tento web, kde už více než 10 let najdete pravidelně každý týden nové návody převážně pro operační systém od Microsoftu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*