Jak se odhlásit z Gmailu

Jednoduchý návod, jak se lze odhlásit z Gmail účtu na počítači v Google Chrome. Postup pomůže každému, kdo by nevěděl, jak na to.

Často mi někdo napíše, proč tady na webu jsou návody na věci, které přece každý, kdo počítač používá, zná. Přátelé, není všem 20 let a neovládají pc jako třeba smartphone a právě proto tyto postupy píšu, aby je pochopili všichni, mladí i starší.

Jak se odhlásit z Gmailu na pc

Spusťte e-mail od Gůglu a vpravo nahoře klikněte levým tlačítkem myši na ikonu. Následně dole vyberte volbu Odhlásit se. A je hotovo.

Jak se odhlásit z Gmailu na pc v Chrome

Výhoda proti mobilu je ta, že se poté opět můžete přihlásit.

Pamatujte na to, že není bezpečné mít heslo k mailu uložené v prohlížeči a přihlašovat se automaticky. Heslo byste měli vždy zadávat.

Odhlášení z Gmailu na mobilu

Na mobilním telefonu v Androidu to je trošku složitější, protože zde se nejde odhlásit, jelikož Gmail je spojený se všemi službami v telefonu a je na něj navázáno dost věcí, jako třeba kontakty, zprávy atd. Odhlásit se tedy nejde, musel by se celý účet v mobilu rovnou odebrat/zrušit a to asi nikdo nechce. Pokud se tedy chcete odhlásit, doporučuji k tomu použít počítač nebo notebook.

Jak zrušit účet Gmail na mobilu Android

Související:

O autorovi Miloš Lácha 1147 Článků
Počítače mě bavily odjakživa, takže 13 let práce administrátora v bance pro mě byl splněný sen. Prošel jsem mnoha školeními na Windows i Office a možná i to byl impuls založit tento web, kde už více než 10 let najdete pravidelně každý týden nové návody převážně pro operační systém od Microsoftu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*