Jak spojit videa do jednoho

Jak spojit více videí do jednoho. Máte třeba jen 2 video soubory, ze kterých potřebujete udělat jeden soubor? Použijte Free Video Joiner, což je program na sloučení více videí.

Jak spojit dvě videa do jednoho

Na webu http://freevideojoiner.com/ dole na stránce klikněte na tlačítko Download. Tím stáhnete soubor freevideojoinersetup.exe, který spusťte a program nainstalujte.

Free Video Joiner

Hlavní obrazovka vypadá takto. Klikněte na tlačítko Add a přidejte soubory, které chcete spojit.

Jak spojit dvě videa do jednoho

Jak vidíte, mám tam 2, můžete je „přehodit“ nad nebo pod sebe pomocí tlačítek Move Up nebo Move Down. Po kliknutí na tlačítko Select vyberte složku, do které chcete výsledný soubor nahrát, pokud nic nezměníte, uloží se spojené video do té výchozí, kde jsou ty dva soubory.

Jak spojit dvě videa do jednoho 2

Můžete si také zvolit formát, v jakém se video má uložit. Je jich na výběr celkem dost.

Nakonec stačí stisknout Join a vyčkat dle velikosti souboru několik minut či hodin, než se video spojí.

Jak spojit dvě videa do jednoho 3

Odkazy:

O autorovi Miloš Lácha 1150 Článků
Počítače mě bavily odjakživa, takže 13 let práce administrátora v bance pro mě byl splněný sen. Prošel jsem mnoha školeními na Windows i Office a možná i to byl impuls založit tento web, kde už více než 10 let najdete pravidelně každý týden nové návody převážně pro operační systém od Microsoftu.

3 Comments

  1. Tento malý program jsem si stáhnul. Ano funguje to a celkem pěkně! To že jsem u PC seděl cca 4 hodiny, to bych asi nějak překousl, ta videa byla velká, ale to že jsem pak zjistil, že ten prográmek otočil každé video o 45°, takže první vido bylo bokem, další vzhůru nohama, další zase bokem, ale vlevo a tak to pokračovalo dál. Těch videí jsem slučoval 14. Takže asi víte jak jsem se cítil, ani úprava videa, tedy otočení nepomohlo. Takže za mě naprosto zbytečná apka.

  2. Z nějakého záhadného důvodu mi při spojení videí program zásadně snížil kvalitu obrazu, takže je výsledné video nepoužitelné. Bohužel. Ale mám dojem, že jsem ho kdysi používal a že to fungovalo, tak teď nevím…

  3. Aktuálně pracuji s programem Shotcut. Video návod je na Youtube https://www.youtube.com/watch?v=fvDkVNp3JUQ a více info k němu bude v sobotu v článku. Umí toho opravdu hodně, lze nastavit kvalitu obrazu, spojit videa není problém, když je nějaké „vadné“, umí jej opravit, a navíc je zdarma. Já jsem spokojen.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*