Jak stáhnout fotky a videa z WhatsApp do počítače

V případě, že vám na WhatsApp někdo pošle fotku či video, určitě jej bude te chtít i uložit do počítače nebo notebooku. V návodu popíšu jak na to.

Wacap je mobilní aplikace, kterou někteří už používají víc než e-mail. Je to rychlé, kromě toho, že můžete chatovat s jedním i více lidmi, lze poslat fotku i video. Ale když vám tyto multimedia na WhatsApp přijdou, jak je uložit do pc či noťasu?

Jak z aplikace WhatsApp uložit fotky a videa

První možnost je ta, že si mobil propojíte s počítačem, najdete v telefonu složku WhatsApp/Media a zde v adresáři WhatsApp Images jsou všechny fotky a videa. Ty už stačí pomocí Průzkumníku překopírovat.

Jak stáhnout fotky a videa z WhatsApp do počítače 4

Druhá, podle mě jednodušší volba, je následující.

Otevřete si ve Wacapu fotku, kterou chcete poslat nebo uložit a klikněte vpravo nahoře na šipku.

Jak stáhnout fotky a videa z WhatsApp do počítače

Zde vyberte volbu Sdílet.

Jak stáhnout fotky a videa z WhatsApp do počítače 2

A zde si již můžete vybrat, co s touto fotografií uděláte. Můžete ji poslat E-mailem a ten si pak v počítači stáhnout nebo využít volbu Uložit na Disk (Google Drive) a odtud už fotky či videa stáhnete do jakéhokoliv pc, stačí se přihlásit na Gmail a z tohoto virtuálního disku fotky na pevný disk v počítači uložit.

Jak stáhnout fotky a videa z WhatsApp do počítače 3

1 komentář u Jak stáhnout fotky a videa z WhatsApp do počítače

  1. Proč to dělat jednoduše, když to jde složitě. Přípojte si Whatsapp přes web, pak vše co máte v mobilu vidíte v PC a můžete i uložit. Cesta je obousměrná.

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*