Jak vybrat sluchátka s mikrofonem

Kvalitní sluchátka s mikrofonem jsou nutnost nejen pro nejlepší zážitek ze hry, ale třeba i pro školáky při distanční výuce.

Je ale nutné dávat pozor už při jejich výběru, neboť ne vždy jdou zapojit do toho konkrétního zařízení.

Jak vybrat herní sluchátka

Sluchátka Trust GXT 310 Radius

Se značkou Trust máme doma zkušenosti, synek už jich měl několik (spotřebu má velkou :) A kdo vybíráte vhodný model ke konzoli Sony Playstation 4, tyto budou vyhovovat parádně. Jedná se o konkrétně model Trust GXT 310 Radius. Mají pouze jeden jack, který funguje jak na zvuk tak i pro mikrofon, tudíž pro připojení do PS4 gamepadu ideál.

Vhodnější ale budou díky jejich velikosti spíše pro menší děti nebo osoby s menší hlavou.

Sluchátka s mikrofonem Trust Radius

Sluchátka s mikrofonem Trust Radius 2

Sluchátka NiceBoy Oryx X200

Model NiceBoy Oryx X.200 bude vyhovovat starším pařanům, neboť jejich design je prostě ke hraní jasně určený. Mají samostatný konektor pro sluchátka i mikrofon a navíc USB. K čemu slouží popíšu na konci recenze.

Sluchátka Niceboy Oryx X200

Ovládání hlasitosti mají přímo na sluchátku, na rozdíl od modelu předchozího, kde je nutné zvuk regulovat v PS4 nebo počítači, podle toho, kde je máte zapojené.

Sluchátka Niceboy Oryx X200 2

Tuning, první co mě napadlo, když jsem viděl, jak se pro propojení s počítačem tyto sluchátka rozsvítí. V herní konzoli to moc nefunguje, leda byste měli ovladač hned u ní a mohli ten usb kabel někam zapojit.

Sluchátka Niceboy Oryx X200 3

Tento model hraje určitě lépe, ale aby fungoval mikrák i sluchátka ve hře na Plejstejšnu, musíte si koupit redukci, která vám z těch 2 kabelů udělá jeden.

K tématu:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*