Jak vyčistit Firefox,Chrome či Explorer programem AdwCleaner

Díky programu AdwCleaner bude Váš internetový prohlížeč zase zdravý a vyskakovací okna nenávratně smazána.

Adwcleaner návod

Někdy se může stát, že i když nebudete stahovat nelegální software či xxx filmy, že se Vám do počítače doinstaluje nežádoucí soft, který do Vašeho internetového prohlížeče přidá několik otravných bannerů, hlavně nahoru nad web a také dolů pod stránku a pak Vám překáží a moc dobře se surfovat nedá.

Minulý rok, když jsem se vrátil z dovolené u moře v Řecku, kde jsem také měl notebook s sebou a v hotelu bylo skoro 200 lidí a aspoň polovina z nich měla mobil či tablet a byli na wifi, radši jsem své „malé pc“ také vyčistil, pro sichr :)

I když toto zkusíte vyčistit programem CCleaner, stejně to nepomůže a je třeba sáhnout po dalším, velikostí malým, ale funkcemi velkým :)  programu AdwCleaner.

Tento prográmek se neinstaluje, pouze se spustí. Na začátek se nelekněte hlášky ve francouzštině, klikněte na volbu vlevo a již je program anglicky.

AdwCleaner 1

Zde pouze kliknete na tlačítko SCAN, chvíli vyčkáte než počítač všechny problémy načte a poté stisknete CLEAN.

AdwCleaner 2
AdwCleaner 3
AdwCleaner 4

Po ukončení čistění počítače potvrdíte volbu Restartovat a po restartu se zobrazí textové okno, kde je vidět co vše je vyčištěno, což si můžete uložit nebo jen zavřít a již bez problémů spustit Mozila Firefox či Google Chrome (protože Internet Explorer snad už dnes nikdo nepoužívá, nebo ano?

Aktuální verzi programu AdwCleaner stahujte zde.

Pomohl vám článek? Sdílejte jej také přátelům.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*