Jak vyčistit Firefox,Chrome či Explorer programem AdwCleaner

Díky programu AdwCleaner bude Váš internetový prohlížeč zase zdravý a vyskakovací okna nenávratně smazána.

Adwcleaner návod

Někdy se může stát, že i když nebudete stahovat nelegální software či xxx filmy, že se Vám do počítače doinstaluje nežádoucí soft, který do Vašeho internetového prohlížeče přidá několik otravných bannerů, hlavně nahoru nad web a také dolů pod stránku a pak Vám překáží a moc dobře se surfovat nedá.

Minulý rok, když jsem se vrátil z dovolené u moře v Řecku, kde jsem také měl notebook s sebou a v hotelu bylo skoro 200 lidí a aspoň polovina z nich měla mobil či tablet a byli na wifi, radši jsem své „malé pc“ také vyčistil, pro sichr 🙂

I když toto zkusíte vyčistit programem CCleaner, stejně to nepomůže a je třeba sáhnout po dalším, velikostí malým, ale funkcemi velkým 🙂  programu AdwCleaner.

Tento prográmek se neinstaluje, pouze se spustí. Na začátek se nelekněte hlášky ve francouzštině, klikněte na volbu vlevo a již je program anglicky.

AdwCleaner 1

Zde pouze kliknete na tlačítko SCAN, chvíli vyčkáte než počítač všechny problémy načte a poté stisknete CLEAN.

AdwCleaner 2
AdwCleaner 3
AdwCleaner 4

Po ukončení čistění počítače potvrdíte volbu Restartovat a po restartu se zobrazí textové okno, kde je vidět co vše je vyčištěno, což si můžete uložit nebo jen zavřít a již bez problémů spustit Mozila Firefox či Google Chrome (protože Internet Explorer snad už dnes nikdo nepoužívá, nebo ano?

Aktuální verzi programu AdwCleaner stahujte zde.

Sdílejte článek s přáteli
  • 3
  •  
  •  
  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*