Jak vysypat koš ve Windows

Vysypat koš v operačním systému Windows patří k základům ovládání pc. Co ale dělat v případě, když toho máte v koši hodně a nejde vše odstranit?

Jak vysypat koš Windows

Vysypání koše ve Windows, od verze XP až po nejnovější Win 10 je jednoduchá akce. Stačí kliknout pravým tlačítkem na ikonu koše a zvolit Vysypat koš. Mě se ale tento týden stala zajímavá věc, o které bych se rád rozepsal.

TIP: Jak obnovit Koš ve Windows 10

Je tu podzim a s ním čas úklidu nejen v bytě, ale i na disku. Takže jsem hodně věcí přesunul do koše a zjistil, že tam je cca 300 000 souborů a ty zabírají skoro 200 000 MB. Dal jsem tedy koš vysypat a čekal. 5 minut, dvacet minut, hodinu, dvě a po 3 hodinách čekání, kdy se nic nedělo a jen byla vidět tato obrazovka, jsem to vzdal a začal hledat jiné způsoby, jak ta zbytečná data z pc dostat.

Jak vysypat koš ve Windows 10

Nakonec jsem to spustil znova a s více informacemi, ale stejně se taky pár hodin nic nedělo.

Jak vysypat koš ve Windows 10 - 2

Až nakonec pomohl čistič Ccleaner, kde se ten koš načítal „jen“ asi 20 minut a poté na jedno kliknutí bylo za chvilku vše vymazáno.

Jak vysypat koš ve Windows 10 - 3

Takže pokud máte podobný problém s vysypáním velkého koše ve Windows, zkuste „klínra“.

Čtěte dále:

O autorovi Miloš Lácha 1149 Článků
Počítače mě bavily odjakživa, takže 13 let práce administrátora v bance pro mě byl splněný sen. Prošel jsem mnoha školeními na Windows i Office a možná i to byl impuls založit tento web, kde už více než 10 let najdete pravidelně každý týden nové návody převážně pro operační systém od Microsoftu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*