Jak vytvořit Eshop rychle, snadno a zdarma

Jste začínající podnikatel, a nechce se vám platit přemrštěné částky za tvorbu e-shopů od zkušených programátorů, či lidí, kteří se pohybují v této branži? Vytvořte si vlastní eshop a to zcela zdarma, během pouhých 5 minut!

Jedná se o zkušební verzi, kde budete mít po dobu 15 dní možnost si vše vyzkoušet. Jednotlivé další úpravy zvládnete sami. My si tedy v jednoduchých základních 2-3 krocích ukážeme, jak vytvořit e-shop, aby to zvládl i úplný laik.

Jak založit E-shop – online registrace do systému

Prvním krokem, co bude třeba splnit, je registrace do systému.

Na hlavní stránce webu po kliknutí na tlačítko VYZKOUŠET ZDARMA, se dostanete do registračního pole.

Zde vyplníte e-mail (důrazně doporučujeme zadat e-mail, který používáte). Následně Vám do e-mailu přijdou všechny potřebné informace. Pokud Vám e-mail nepřijde, zkontrolujte všechny dostupné složky (hromadné, spam). Tímto krokem jste splnili to nejdůležitější, a to je založení e-shopu. Registraci potvrdíte nastavením nového hesla kliknutím na kolonku Potvrdit registraci nastavením hesla, kde si nastavíte nové heslo. V levé části menu kromě změny hesla najdete také změnu jazyka, provedené novinky, historii úprav či přihlášená zařízení.

Úpravy a správa e-shopu

Po nastavení nového hesla se můžete podívat na Váš vytvořený e-shop. Odkaz na něj Vám přijde e-mailem. Jedná se o základní šablonu, kde naleznete jednotlivé produkty k prodeji. V kolonce nastavení si můžete změnit jednoduše název svého e-shopu, popisek, či změnit design webu, aby byl pro případného zákazníka poutavý. Dalším nastavením se pak velmi jednoduše proklikáte. Všude je vše popsáno velmi zřetelně tak, aby to zvládl udělat a internetový obchod zřídit každý.

eshop-rychle - náhled

Prodej výrobků a nabízení služeb

Pokud jste zvládli tyto 2 jednoduché kroky, nezbývá Vám nic jiného, než začít směle prodávat Vaše produkty, či nabízet služby. Vše už teď záleží čistě jen na Vás samotných.

Kde e-shop otevřít

Na adrese WWW.ESHOP-RYCHLE.CZ si může každý zřídit svůj vlastní obchod.

O autorovi Miloš Lácha 1147 Článků
Počítače mě bavily odjakživa, takže 13 let práce administrátora v bance pro mě byl splněný sen. Prošel jsem mnoha školeními na Windows i Office a možná i to byl impuls založit tento web, kde už více než 10 let najdete pravidelně každý týden nové návody převážně pro operační systém od Microsoftu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*