Jak vytvořit virtuální kartu v George

Jak vytvořit virtuální platební kartu v internetovém bankovnictví George, kterou nabízí Česká spořitelna? Foto návod napoví.

George jak vytvořit virtuální kartu

Platební karta se vytvoří v George, takže jako první krok se do internetbankingu přihlaste. Návod jsem dělal na PC, nejsem si jistý, že by to šlo i na mobilu, tam je přecejen méně možností.

Po přihlášení rozklikněte váš účet, vlevo v menu vyberte Karty a u záložky Virtuální karty klikněte na tlačítko Vytvořit kartu.

Virtuální karta George 1

Na této obrazovce se dozvíte výhody, proč si tuto kartu zřídit, např. že nebudete muset čekat na novou kartu fyzickou, než vám dorazí, protože tuto budete mít v mobilu a budete s ním jednoduše platit v obchodech, tak, jako jste byli už třeba zvyklí, pokud jste si ji nastavili podle návodu Jak platit mobilem pomocí Google Pay. Samozřejmě funguje i v Apple Pay službě.

Virtuální karta George 2

Na další obrazovce si můžete nastavit design já logicky vybírám zelenou.

Virtuální karta George 3

Dalším krokem je rekapitulace. Důležitá informace je ta, že cena za vedení karty je zdarma. Denní limity si můžete změnit, popisoval jsem to v článku Jak aktivovat platbu kartou přes internet Česká spořitelna. Nakonec je třeba si nastavit PIN.

Virtuální karta George 4

Vytvořte si PIN k nové kartě, je klasicky 4 místný. Můžete si jej také nechat vygenerovat. Nakonec klikněte na Vytvořit kartu.

Virtuální karta George 5

A jak vidíte, virtuální karta George je hotova. Můžete s ní začít platit hned. Abyste ji ale mohli začít používat při placení mobilem, je nutné si ji tam přidat. Toť vše.

Virtuální karta George 6

Virtuální platební karta George zrušení

Kdo by s touto kartou nebyl spokojen, může si ji zrušit. V Georgi rozklikněte tuto kartu, dále pokračujte na stránce na záložku Služby a zde zvolte Zrušit. Na stejné obrazovce lze kartu také zablokovat, nechat si zobrazit PIN nebo údaje karty, jako její celé číslo a CVV/CVC kód.

Virtuální karta George zrušení

Zkontrolujte si informace, zda to je správná karta a kliknětze na Potvrdit.

Virtuální karta George zrušení 2

Odkazy:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*