Jak zablokovat telefonní číslo v mobilu

Návod, jak zablokovat telefonní číslo v mobilním telefonu, se určitě bude hodit každému, komu volají nejen ty otravné společnosti a nabízejí služby, které nikdo nepotřebuje.

V tomto návodu jsem nechal záměrně celý telefon a toto neznámé číslo, které chci blokovat, protože mi z něj celý týden denně volali a opravdu nemám zájem o jakýkoliv telemarketing.

Dobře mi sloužila aplikace Můžu to zvednout, ale stejně jako v počítači tak i v mobilu nechci mít apky navíc, když to jde vyřešit přímo v systému, takže tak.

Jak zablokovat číslo v mobilu

V telefonu najeďte na poslední volaná čísla a vyberte to, které chcete bloknout.

Jak zablokovat telefonní číslo

Klikněte na volbu Zablokovat / nahlásit spam.

Jak zablokovat telefonní číslo 2

Ještě jednou tuto volbu musíte potvrdit, takže zvolte Zablokovat.

Jak zablokovat telefonní číslo 3

A jak vidíte, číslo je blokované. Pokud byste si to nakonec rozmysleli, lze jej bez problémů opět na této obrazovce Odblokovat.

Jak zablokovat telefonní číslo 4

Nakonec vidíte, že postup, jak zablokovat neznámé číslo, je snadný a pochybná telefonní čísla už u vás nebudou mít šanci.

Doporučujeme:

O autorovi Miloš Lácha 1147 Článků
Počítače mě bavily odjakživa, takže 13 let práce administrátora v bance pro mě byl splněný sen. Prošel jsem mnoha školeními na Windows i Office a možná i to byl impuls založit tento web, kde už více než 10 let najdete pravidelně každý týden nové návody převážně pro operační systém od Microsoftu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*