Jak zapnout a vypnout našeptávač v prohlížeči

Jak zapnout a vypnout našeptávač v internetovém prohlížeči Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge a Internet Explorer.

Jak zapnout našeptávač

V Chromu

Spusťte webový prohlížeč Google Chrome, klikněte vpravo nahoře na 3 tečky pod sebou a následně na Nastavení. Na této obrazovce sjeďte dolů a klikněte dále na volbu Rozšířená nastavení. Zde u kategorie Ochrana soukromí a zabezpečení zvolte hned první volbu Synchronizace a služby Google.

Našeptávač Google Chrome 2

A zde zapněte volbu Automaticky doplňovat vyhledávací dotazy a adres URL. Ta je ale standartně zapnutá.

Našeptávač Google Chrome

Ve Firefoxu

V prohlížeči Mozilla Firefox klikněte vpravo nahoře na tři čárky nad sebou a dále na Možnosti. Zde vyberte vlevo volbu Vyhledávání a zapněte, případně vypněte Našeptávat vyhledávání.

Našeptávač Mozilla Firefox

V Exploreru

V Internet Exploreru vpravo nahoře klikněte na ozubené kolečko a poté na volbu Možnosti internetu. Zde pokračujte na záložku Obsah a u volby Automatické dokončování na tlačítko Nastavení.

Našeptávač Internet Explorer

Zde je nutné mít zaškrtnuty tyto 2 volby, resp. minimálně tu první.

Našeptávač Internet Explorer 2

V Edge

V prohlížeči Microsoft Edge klikněte vpravo nahoře na tři tečky vedle sebe a dále na volbu Nastavení. Vlevo v menu zvolte Ochrana osobních údajů a zabezpečení a následně zkontrolujte, zda máte zaškrtnutu volbu Zobrazovat návrhy hledání a webů při psaní.

Našeptávač Microsoft Edge

Stejně, jak našeptávač zapnete, jej také můžete vypnout.

O autorovi Miloš Lácha 1148 Článků
Počítače mě bavily odjakživa, takže 13 let práce administrátora v bance pro mě byl splněný sen. Prošel jsem mnoha školeními na Windows i Office a možná i to byl impuls založit tento web, kde už více než 10 let najdete pravidelně každý týden nové návody převážně pro operační systém od Microsoftu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*