Jak zrušit HBO MAX předplatné

Už vám stačil zkušební měsíc, kdy je HBO MAX zdarma nebo si chcete předplatit jinou službu? Pak se vám bude hodit návod, jak na zrušení předplatného.

HBO jsme používáli 5 let, jestě od doby HBOGO a už jsme skoro všechny filmy a seriály viděli. Sice je dobré, že tam je dost obsahu s českým dabingem, ale asi hodně uživatelů přejde na Netflix, ten je také na měsíc zdarma, a tam je tam nabídka mnohonásobně větší.

Takže jsem se rozhodl pro ukončení služby a zrušení účtu.

Postup, jak na to

Na oficiální stránce https://www.max.com se přihlašte a poté klikněte vpravo nahoře na Nastavení.

HBO MAX zrušení 01

Zde klikněte vlevo v menu na Předplatného.

HBO MAX zrušení 02

Tady se vám ukáže, kolik platíte měsíčně – bylo to 132kč a slibovali, že ta cena bude „doživotní“. Časy se mění a ceny také. Z původně HBO GO byl HBO MAX a nyní už jen MAX. Cena je o stovku vyšší a to už akceptovat nehodlám.

Sjeďte na konec stránky a pokračujte volbou Zrušenit předplatné.

HBO MAX zrušení 03

Tlačítkem v dolní části stránky ZRUŠIT PŘEDPLATNÉ jej ukončíte.

Jak zrušit HBO GO předplatné 4

Než kliknete na odhlášení, ještě vám služba nabídne filmy a seriály, které jste neviděli, aby vám přiměla to nerušit. Já jsem ale rozhodnutý, takže jdu Pokračovat ke zrušení.

HBO MAX zrušení 04

Můžete odeslat formulář, ale nemusíte.

HBO MAX zrušení 05

Poté se můžete podívat na odkazu Správa předplatného, že už další fakturační období nemáte dostupné a že máte přístup do konce zaplaceného měsíce. Kdybyste si to přecejen rozmysleli, tlačítkem zrušíte zrušení :)

Čtěte také:

O autorovi Miloš Lácha 1149 Článků
Počítače mě bavily odjakživa, takže 13 let práce administrátora v bance pro mě byl splněný sen. Prošel jsem mnoha školeními na Windows i Office a možná i to byl impuls založit tento web, kde už více než 10 let najdete pravidelně každý týden nové návody převážně pro operační systém od Microsoftu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*