Jak zrušit HBO GO předplatné

Už vám stačil zkušební měsíc, kdy je HBO GO zdarma nebo si chcete předplatit jinou službu? Pak se vám bude hodit návod, jak na zrušení předplatného.

HBOGO používáme cca 2 roky a už jsme skoro všechny filmy a seriály viděli. Sice je dobré, že tam je dost obsahu s českým dabingem, ale asi hodně uživatelů přejde na Netflix, ten je také na měsíc zdarma, a tam je tam nabídka mnohonásobně větší.

Takže jsem se rozhodl pro ukončení služby a zrušení účtu.

Postup, jak na to

Na oficiální stránce https://hbogo.cz/ se přihlašte a poté klikněte vpravo nahoře na Nastavení.

Jak zrušit HBO GO předplatné 1

Zde klikněte vlevo v menu na Správu předplatného.

Jak zrušit HBO GO předplatné 2

A tady pokračujte volbou Přejít na stránku pro zrušení.

Jak zrušit HBO GO předplatné 3

Tlačítkem v dolní části stránky ZRUŠIT PŘEDPLATNÉ jej ukončíte.

Jak zrušit HBO GO předplatné 4

Poté se můžete podívat na odkazu Správa předplatného, že už další fakturační období nemáte dostupné a že máte přístup do konce zaplaceného měsíce. Kdybyste si to přecejen rozmysleli, tlačítkem Nadále předplácet zrušíte zrušení :)

Jak zrušit HBO GO předplatné 5

Čtěte také:

6 Comments

  1. Pokud bych viděl v menu „Správu předplatného“, tak bych to zvládl bez nápovědy. Bohužel tam toto nemám – ani na mobilu ani v počítači.

  2. V tom menu „nastavení“, viz druhý obrázek, tam máte jaké volby? Návod je pár týdnů starý, takže řekl bych aktuální :)

  3. Také mě to nešlo ovšem v mobilu staci otočit na široko a najednou je tam i to zrušení.Nechápu to ale je to tak

  4. Zrušila jsem před koncem období předplatné, ale peníze se mi za službu na další měsíc dnes strhli z účtu… Co mám dělat? Účet již nevyužívám a nechci jej nadále bezdůvodně platit…

  5. 3 MĚSÍCE ODEČÍTÁ NETFLIX Z MÉHO KONTA (199 KČ) -NEJDE TO ZRUŠIT IKDYŽ JSEM SE NA TUTO STANICI NEKOUKAL ( COVID 19 V LIBERECKÉ NEMOCNICI ) CO TO JE ZA PODVOD —CHCI ZRUŠIT IHNED BEZ PRŮTAHÚ –JINAK VÁS BUDU ŽALOVAT ZA NEOPRÁVNĚNÉ UŽÍVÁNÍ MÉHO KONTA U m Bank

  6. Dobrý den, aktivoval jsem si službu na měsíc zdarma a nyní mi nejde zrušit. Pořád mi systém chce ztrhnou s platební karty 150kc.Na štěstí na účtu nic nemám, takže mi pořád systém posílá SMS, že platba nebyla přijata z nedostatečného zůstatku na účtu. Když otevřu stránky na zrušení předplatného tak okénko na „přejít na stránky předplatného, nesvítí výrazně a hlavně nejde rozkliknout, abych mohl pokračovat ve zrušení předplatného. Potřebuji tento problém nutné vyřešit, přestože, jinak když si dám peníze na účet, tak mě to strhne těch 150kc.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*