Jak zrušit předplatné ChatGPT

ChatGPT pomalu mění internet, protože mnoho lidí jej využívá místo toho, aby zapojili svoji hlavu a článek napsali sami. Jasně, hodí se to třeba k tomu, abyste si udělali osnovu, ale využívat jej na 100% a jen texty překopírovávali na web není ta správná volba.

Placenou verzi jsem testoval několik měsíců, protože varianta free byla 3.5 a ta placená 4.0, která toho uměla mnohem víc. Nyní je k dispozici ještě lepší verze 4o, kde varianta zdarma toho umí stejně jako ta placená, jen „neodbaví“ tolik dotazů. Ale pokud používáte AI jen příležitostně, pak vám i ta bezplatná bude zcela vyhovovat a můžete měsíčně ušetřit 20 USD, pokud jste doposud tu placenou také využívali.

Návod na zrušení předplatného ChatGPT

Přihlaste se na adrese https://chatgpt.com/ a vpravo nahoře klikněte na ikonu vašeho profilu.

ChatGPT 4o

Zde se vám zobrazí menu s několika volbami. Nás bude zajímat hned ta první Můj plán, najdete tu ale i další jako Moje GPT, Přizpůsobit ChatGPT, Nastavení a Odhlásit se.

ChatGPT můj plán

Jako vždy je možnost na zrušení plateb napsána malým písmem, to dělají skoro všichni, abyste „měli problém“ tu možnost najít. Na této stránce je vlevo dole pod odkazem Správa mého předplatného.

ChatGPT správa předplatného

Jak vidíte, současný plán stojí 24,20$, což je při dnešním kurzu 550kč. Vpravo tedy kliknete na tlačítko Zrušit plán.

Než ale placený plán skončí, můžete jej v pohodě využívat. Níže vidíte kartu, ze které platby odchází a také do kdy je platební karta platná.

ChatGPT současný plán předplatného

Na této stránce je třeba ještě jednou zrušení potvrdit kliknutím na tlačítko Zrušit plán.

ChatGPT zrušit plán předplatného

Nakonec vám vyskočí dotazník, ten ale není třeba vyplňovat.

ChatGPT dotazník

Doporučuji si zkontrolovat, zda jste vše udělali dobře, je to na stejné obrazovce jako jsem popisoval výše. Jak vidíte, ukazuje mi to zrušeno a kdy bude plán zrušen. V případě, že byste si to rozmysleli, lze plán obnovit.

ChatGPT zrušené předplatné

O autorovi Miloš Lácha 1148 Článků
Počítače mě bavily odjakživa, takže 13 let práce administrátora v bance pro mě byl splněný sen. Prošel jsem mnoha školeními na Windows i Office a možná i to byl impuls založit tento web, kde už více než 10 let najdete pravidelně každý týden nové návody převážně pro operační systém od Microsoftu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*