Jaký internetový obchod s elektronikou máte nejraději?

První anketa na tomto webu a věřím, že ne poslední. Zajímá mě, kde počítače, počítačové díly a další elektroniku nakupují čtenáři stránek Cistepc.cz.

Jaký internetový obchod s elektronikou máte nejraději?

Já mám několik oblíbených obchodů, dříve jsem hledal hlavně podle ceny, ale nyní je to spíše o přístupu. Ale jak píšu na konci článku, na cenu mrknu vždy :)

Přednost dávám hlavně e-shopům, které mají kamennou prodejnu a jelikož bydlím v krajské městě, jsem rád, pokud si zboží mohu vyzvednou osobně a ideálně do druhého dne. Proto u mě vede Alza.cz, kde večer objednám a ráno si mohu, převážně počítačové komponenty, vyzvednout – třeba rovnou z Alzaboxu.

Spokojen jsem byl ale i u CZC.cz, který u nás má také prodejnu.

Alfacomp.cz také dobré, ale doba dodání „delší“, takže tam jsem kupoval díly dříve, nyní už moc ne, i když ceny mají proti konkurenci, řekl bych, lepší.

Co je ale první věc, kterou dělám před každým nákupem, že se podívám na Heureka.cz, kde díky porovnání cen a srovnání produktů si mohu e-shop „proklepnout“ a vidím nejen ceny, ale také spokojenost zákazníků, což je také důležitý  prvek při nákupu. A v neposlední řadě i vývoj ceny produktu, zda jde nahoru a je čas nakoupit nebo cena klesá a pokud počkám, bude ještě lepší :)

A občas se podívám i do kategorie SLEVY, kde se často dá dobře nakoupit třeba i celý počítač, no podívejte se sami.

Související:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*