Jaký internetový obchod s elektronikou máte nejraději?

První anketa na tomto webu a věřím, že ne poslední. Zajímá mě, kde počítače, počítačové díly a další elektroniku nakupují čtenáři stránek Cistepc.cz.

Jaký internetový obchod s elektronikou máte nejraději?

Já mám několik oblíbených obchodů, dříve jsem hledal hlavně podle ceny, ale nyní je to spíše o přístupu. Ale jak píšu na konci článku, na cenu mrknu vždy :)

Přednost dávám hlavně e-shopům, které mají kamennou prodejnu a jelikož bydlím v krajské městě, jsem rád, pokud si zboží mohu vyzvednou osobně a ideálně do druhého dne. Proto u mě vede Alza.cz, kde večer objednám a ráno si mohu, převážně počítačové komponenty, vyzvednout – třeba rovnou z Alzaboxu.

Spokojen jsem byl ale i u CZC.cz, který u nás má také prodejnu.

Alfacomp.cz také dobré, ale doba dodání „delší“, takže tam jsem kupoval díly dříve, nyní už moc ne, i když ceny mají proti konkurenci, řekl bych, lepší.

Co je ale první věc, kterou dělám před každým nákupem, že se podívám na Heureka.cz, kde díky porovnání cen a srovnání produktů si mohu e-shop „proklepnout“ a vidím nejen ceny, ale také spokojenost zákazníků, což je také důležitý  prvek při nákupu. A v neposlední řadě i vývoj ceny produktu, zda jde nahoru a je čas nakoupit nebo cena klesá a pokud počkám, bude ještě lepší :)

A občas se podívám i do kategorie SLEVY, kde se často dá dobře nakoupit třeba i celý počítač, no podívejte se sami.

O autorovi Miloš Lácha 1147 Článků
Počítače mě bavily odjakživa, takže 13 let práce administrátora v bance pro mě byl splněný sen. Prošel jsem mnoha školeními na Windows i Office a možná i to byl impuls založit tento web, kde už více než 10 let najdete pravidelně každý týden nové návody převážně pro operační systém od Microsoftu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*