Kolik stojí Windows 10 a jaká je aktuální cena

Kdo nestihl upgrade zdarma z Windows 7 nebo 8 do 29.7., kdy byla poslední možnost mít nové Windows zadarmo, ten si bude muset v případě zájmu tento operační systém koupit. Kde a za kolik, to se dnes dočtete právě zde.

Kolik stojí Windows 10 a kde je sehnat levně

Přestože jsem jak zde na webu, tak i na Facebooku, Google+ a Twitteru profilu webu Čisté PC několikrát opakoval termín, kdy končí nabídka na bezplatný upgrade na Windows 10, určitě se najde někdo, kdo to nestihl.

Přecejen o prázdninách u počítačů nesedíme všichni, že ano :)

Takže pokud přesto chcete ve svém PC mít nové windowsy, ať už z důvodu, který popisuji v předchozím odstavci, nebo máte starší operační systém jako jsou třeba Windows XP nebo Windows Vista, kde by beztak přechod zdarma na desítky nebyl možný, podívejte se, kolik jednotlivé edice stojí a kde je koupíte.

Přestože v Čr existuje několik srovnávačů cen, jako je třeba Zboží.cz, osobně mám raději web Heureka.cz, který je mi tak nějak bližší.

Sami se podívejte, jaké a za kolik se dají koupit tyto edice jak v 32 bitové tak 64 bit verzi. Nejlevnější je obvykle elektronická licence.

Windows 10 Home / Windows 10 Professional (Pro)

K tématu:

Upgrade Windows 10 Home na Pro

3 Comments

  1. Možná se to v březnu 2017 už bude zdát „s křížkem po funuse“, ale koupil jsem obnošený ntb a řešil.čistou instalaci… ebay.co.uk Win10-PRO 64b již od 100CZK ! Podle počtu kladných recenzí jsem si vybral jednoho prodejce, s pocity hráče v Las Vegas vsadil svých 115Kč … a aktivace proběhla k všestranné spokojenosti

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*