Mozilla Firefox doplňky. Jaké pluginy vám vylepší prohlížeč?

Mozilla Firefox je oblíbený webový prohlížeč už sám o sobě. Můžete do něj ale nahrát mnohé doplňky (pluginy) a tím mu přidat další funkce. Kde je najdete a nastavíte popíše tento návod.

Doplňky (pluginy) do Firefoxu

V internetovém prohlížeči Mozilla Firefox klikněte na Menu (tři čárky nad sebou) v pravém horním rohu a dále na volbu Doplňky.

Mozilla Firefox doplňky

Doplňky můžete nainstalovat hned na výchozí stránce kliknutím na tlačítko Přidat do Firefoxu nebo Nainstalovat vzhled, ale více jich najdete pod tlačítkem Najít další doplňky.

Mozilla Firefox doplňky 3

Na hlavní stránce doplňků stačí vybrat ten požadovaný a jen jej do prohlížeče nahrát.

Mozilla Firefox doplňky 4

V další záložce Rozšíření jich je opravdu mnoho a jsou rozdělené podle kategorií.

Mozilla Firefox doplňky 5

Kdo není spokojen se standartním vzhledem prohlížeče, ten může v záložce Motivy vzhledu vybrat a nainstalovat ten, který vám bude lépe vyhovovat.

Mozilla Firefox doplňky 6

Motivy vzhledu vidíte následně i na hlavní stránce doplňků, pokud jich máte nainstalovaných několik, stačí povolit ten který chcete, případně zakázat ten co se vám nelíbí.

Mozilla Firefox doplňky 7

Já používám aktuálně pouze jeden plugin a tím je Disable Facebook News Feed.

Mozilla Firefox doplňky 2

O autorovi Miloš Lácha 1147 Článků
Počítače mě bavily odjakživa, takže 13 let práce administrátora v bance pro mě byl splněný sen. Prošel jsem mnoha školeními na Windows i Office a možná i to byl impuls založit tento web, kde už více než 10 let najdete pravidelně každý týden nové návody převážně pro operační systém od Microsoftu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*