Plná peněženka – čím víc nakoupíte, tím víc ušetříte

Nakupujete mnohem radši na internetu než v kamenných obchodech? Už jste slyšeli, že vás někdo odmění za nákup? Ne? Pojďme se tedy společně podívat na web Plné peněženky. Ta totiž doopravdy nabízí cash back za vaše nákupy.

Jak na to

Není nic jednoduššího než se zaregistrovat na webu Plnápeněženka.cz. Ta spolupracuje s mnoha portály, které mají různé zaměření. Ze sekce cestování tu najdete známý portál Booking.com nebo Expedia. Nechybí ani portály jako Notino.cz, Datart, Kasa.cz a nebo pro milovníky asijských nákupů velmi oblíbený Aliexpress.

Využít výhod Plné peněženky není vůbec složité. Jednoduše si najděte váš oblíbený obchod na webu Plné peněženky a proklikem se nechte přesměrovat na web, na němž chcete provést nákup. Po nákupu vám budou automaticky připsány peníze zpět na osobní účet Plné peněženky.

Cash back je různý a každý portál má jiné procentuální zvýhodnění. Aby mohlo dojít k výplatě peněz, obchod musí potvrdit uskutečněnou a zaplacenou objednávku. Schválení cash backu tak může trvat pár dní. Pokud by se náhodou odměna nenačetla, kontaktujte zákaznickou podporu, která velmi rychle vyřeší váš požadavek k vaší spojenosti.

Plná peněženka

Lepší odměny z nákupu

Díky věrnostnímu programu získáváte větší odměny z nákupů, záleží však na četnosti nakupování. Pokud máte 5 a více nákupů za měsíc, získáváte až o 10% větší cash back.

Plná peněženka neodměňuje pouze za nákupy, ale i za pozvání vašich přátel. Za doporučení 20 přátelům lze získat bonus 6000 Kč (300 Kč za každého přivedeného člověka). Přátelé však samozřejmě musí Plnou peněženku začít využívat, samotná registrace k získání bonusu nestačí.

Tip na závěr – Lištička

Nainstalujte si do svého prohlížeče lištičku. Díky ní vám již neuteče žádný cash back. Vždy když budete prohlížet web partnera Plné peněženky, lištička vám to připomene a vy tak nezapomene využít výhody, které portál nabízí.

O autorovi Miloš Lácha 1147 Článků
Počítače mě bavily odjakživa, takže 13 let práce administrátora v bance pro mě byl splněný sen. Prošel jsem mnoha školeními na Windows i Office a možná i to byl impuls založit tento web, kde už více než 10 let najdete pravidelně každý týden nové návody převážně pro operační systém od Microsoftu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*