Produkey zjistí licenční číslo Windows i Office

Produkey je program od společnosti Nirsoft a s jeho pomocí zjistíte číslo operačního systému Windows nebo kancelářského balíku MS Office. Pokud jste ztratili licenci nebo serial number nemůžete na štítku přečíst, použijte právě tento prográmek.

Produkey Nirsoft’s download

Program Produkey je ke stažení zdarma na webu Nirsoft.net. Čeština je na stránkách také.

Stáhněte soubor produkey.zip, případně 64 bit verzi produkey-x64.zip a tuto rozbalte na disk. Pokud jej chcete mít v češtině, stahujte také soubor produkey_czech.zip a ten také rozzipujte a soubor ProduKey_lng.ini nahrajte do stejné složky, kde máte program.

produkey nirsoft 2

Nic se neinstaluje, takže stačí spustit ProduKey.exe a už vidíte seriová čísla Internet Exploreru, Microsoft Office (pokud je máte v pc) a také asi nejdůležitější údaj, seriové číslo Windows 10, Win 7 a dalších.

Produkey program Nirsoft

Čtěte dále

Sériové číslo Windows – kde ho najdu?

Pomohl vám článek? Sdílejte jej také přátelům.

4 Comments

  1. Jsou tam obě, jak 32 bit tak i 64, píšu v článku – Stáhněte soubor produkey.zip, případně 64 bit verzi produkey-x64.zip.

  2. Zdravím srdečně!
    Ano, koupil jsem počítač, ale šítek s číslem WIN10 jsem nenašel. ProduKey jsem stáhl, 64bit verzi, z uvedených stránek. Bohužel se to chová podivně. Po rozbalení do adreáře jsou tam jen tři soubory a po kliknutí na exáč soubor zmizí a zůstane je nápověda a read.me. Nemá to Microsoft nějak ošéfované, aby ztížil nelegání instalace? Jak na problém? Děkuji za případnou odpověď. Asi jsem už příliš (75 let) starý, nikde jsem nic nevygůglil. :-(

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*