Skládání písní s umělou inteligencí zvládne každý

V umělé inteligenci je budoucnost, o tom není pochyb a web Suno.com vás opravdu nadchne, protože s pomocí AI vytvoří hudbu a dokonce i nazpívá, samozřejmě jak jinak než v češtině.

Jak složit písničku za minutu

Otevřete si web https://suno.com/. Zde klikněte na tlačítko Make a song.

Suno

Na této stránce klikněte na tlačítko Vytvořit. Jak vidíte na obrázku vpravo dole napsané malým písmem, musíte si zaregistrovat bezplatný účet.

Suno 1

Přihlaste se tedy pomocí jednoho z těchto účtů, pokud jej máte. Gmail máme dnes snad všichni, takže to je podle mě nejrychlejší řešení.

Suno 2

Nyní se vám otevře tato stránka, kde u popisu skladby (song description) zadáte o čem by měla být a třeba i žánr. Můžete si zvolit že nechcete text pomocí volby Instrumental a poté klikněte na Create. Během chvíle se vytvoří 2 verze písničky a můžete si ji stáhnout jako mp3 na disk.

Suno 3

Pokud na předchozí obrazovce vyberete možnost Custom Mode, můžete si text napsat sami, případně tlačítkem Make Random Lyrics nechat generátor textů písně na automatice a u stylu hudby to samé.

Suno 4

Tato vypadá vygenerovaný text i styl hudby za pomoci umělé inteligence. Titulek se také vytvořil sám, takže jediné, co uděláte, je kliknutí na Create a písnička i s českým textem se během chvíle vytvoří. Resp. samozřejmě když text zadáte anglicky, bude to v angličtině. Pokud ale jen napíšete do požadavků vše česky, budete mít celý song v češtině. Člověk by se docela divil, že to nezpívá nikdo známý, osobně mě to překvapilo dost, že pro umělou inteligenci zpěv také není žádný problém.

Suno 5

Tvorba hudby v reálu

Jednu písničku mi to vytvořilo, použil jsem ji u mého videa z jízdy na trailu, protože tak znělo zadání a podle mě to na „amatérskou AI“ vůbec není špatné.

Sami to vyzkoušejte a budete hodně překvapeni, pokud vám už dochází u videí „melodie“, tady jich máte v podstatě neomezeně.

O autorovi Miloš Lácha 1148 Článků
Počítače mě bavily odjakživa, takže 13 let práce administrátora v bance pro mě byl splněný sen. Prošel jsem mnoha školeními na Windows i Office a možná i to byl impuls založit tento web, kde už více než 10 let najdete pravidelně každý týden nové návody převážně pro operační systém od Microsoftu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*