Todoist – organizace času pro každého

Todoist je užitečná aplikace pro každého, kdo nestíhá a potřebuje si čas zorganizovat. Ale i ten, kdo si nechce poznámky psát na papír, tuto apku využije.

Už jsem to zde psal, ale velmi jsem byl spokojený s aplikací Wunderlist. Její podpora skončila a Microsoft ji nahradil svojí apkou TODO. No, tu jsem taky pár měsíců používal, ale stále mi v ní něco chybělo, takže logický krok byl vyzkoušet i „To do ist“.

Todoist

Funguje jak na pc ve Windows 10, ale podle mě je více užitečná v mobilu, protože když vás něco napadne a chcete si to poznamenat jako upomínku nebo úkol na další dny, asi kvůli tomu počítač nebo notebook nebudete zapínat.

Zapnul jsem tedy svůj android telefon, najel na Google Play a apku si stáhnul.

Todoist aplikace

Todoist aplikace 2

Můžete se přihlásit pomocí e-mailu, pak je nutné i komplet registrace, případně lze pokračovat pomocí Google účtu, Apple nebo Facebook profilu.

Todoist aplikace 3

Hlavní obrazovka vypadá takto, stačí kliknutím na + přidat nový úkol a ty se postupně seřadí po sebou. Lze je také třídit do podskupin. Poté, co je splníte, klikněte na „tečku“ a je hotovo.

Proti Wunderlistu mi ale chybí to, že splněný úkol ještě někde v archivu vidím, byť přeškrtnutý. Kdyby někdo věděl, kde to najít či zapnout, dejte vědět třeba do komentářů.

Todoist aplikace 5

V nastavení je dost možností, co si podle sebe upravit, nejen barvy aplikace.

Todoist aplikace 4

Verze zdarma pro běžné použí postačí, kdo by si chtěl zakoupit variantu PRO, pak je to také možné.

Vyzkoušejte také:

Mobilní rozhlas – aplikace plná informací

O autorovi Miloš Lácha 1151 Článků
Počítače mě bavily odjakživa, takže 13 let práce administrátora v bance pro mě byl splněný sen. Prošel jsem mnoha školeními na Windows i Office a možná i to byl impuls založit tento web, kde už více než 10 let najdete pravidelně každý týden nové návody převážně pro operační systém od Microsoftu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*