Todoist – organizace času pro každého

Todoist je užitečná aplikace pro každého, kdo nestíhá a potřebuje si čas zorganizovat. Ale i ten, kdo si nechce poznámky psát na papír, tuto apku využije.

Už jsem to zde psal, ale velmi jsem byl spokojený s aplikací Wunderlist. Její podpora skončila a Microsoft ji nahradil svojí apkou TODO. No, tu jsem taky pár měsíců používal, ale stále mi v ní něco chybělo, takže logický krok byl vyzkoušet i „To do ist“.

Todoist

Funguje jak na pc ve Windows 10, ale podle mě je více užitečná v mobilu, protože když vás něco napadne a chcete si to poznamenat jako upomínku nebo úkol na další dny, asi kvůli tomu počítač nebo notebook nebudete zapínat.

Zapnul jsem tedy svůj android telefon, najel na Google Play a apku si stáhnul.

Todoist aplikace

Todoist aplikace 2

Můžete se přihlásit pomocí e-mailu, pak je nutné i komplet registrace, případně lze pokračovat pomocí Google účtu, Apple nebo Facebook profilu.

Todoist aplikace 3

Hlavní obrazovka vypadá takto, stačí kliknutím na + přidat nový úkol a ty se postupně seřadí po sebou. Lze je také třídit do podskupin. Poté, co je splníte, klikněte na „tečku“ a je hotovo.

Proti Wunderlistu mi ale chybí to, že splněný úkol ještě někde v archivu vidím, byť přeškrtnutý. Kdyby někdo věděl, kde to najít či zapnout, dejte vědět třeba do komentářů.

Todoist aplikace 5

V nastavení je dost možností, co si podle sebe upravit, nejen barvy aplikace.

Todoist aplikace 4

Verze zdarma pro běžné použí postačí, kdo by si chtěl zakoupit variantu PRO, pak je to také možné.

Vyzkoušejte také:

Mobilní rozhlas – aplikace plná informací

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*