Výměna wifi karty v notebooku HP

Jak vyměnit wifi kartu – adaptér – v notebooku HP 4520s, pokud vám nefunguje připojení na internet.

Wi-fi karta v notebooku – výměna

Pokud vám z jakéhokoliv důvodu nejde wifi v noťasu, může být vadný modul wi-fi. Jak tento notebook rozebrat jsem popisoval zde, když jsem měnil ssd disk a také přidával operační paměť . Abyste vyměnili wifi kartu, je nutné odšroubovat ještě jeden „plíšek“,  pod kterým je chladič pocesoru a vedle něj právě zmíněná wifina.

Výměna wifi karty v notebooku HP

Ta je také pouze na dva malé šroubky, které odšroubujete a kartu vysunete a také odpojíte dva „drátky“.

Nasadíte nový wifi modul a vše opět zašroubujete.

Bohužel, výměnu popisuji jen pro ukázku. Nový modul mi v notebooku nefunguje. Co jsem googloval, tento typ noťasu má problém v tom, pokud bios aktualizujete na nejnovější dostupný a tím pádem wifi přestane fungovat. To byl také jeden z důvodů, proč jsem si koupil externí wifi usb adaptér, který funguje celkem spolehlivě, ale přecejen někdy potřebuji využít všechny usb sloty a tak by se hodilo, kdybych ten adaptér neměl a jela „interní wifina“.

Edit 25.3.2017: Nakonec jsem problém s nefungující wifi vyřešil aktualizací na poslední dostupný bios.

O autorovi Miloš Lácha 1148 Článků
Počítače mě bavily odjakživa, takže 13 let práce administrátora v bance pro mě byl splněný sen. Prošel jsem mnoha školeními na Windows i Office a možná i to byl impuls založit tento web, kde už více než 10 let najdete pravidelně každý týden nové návody převážně pro operační systém od Microsoftu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*