Windows Update Blocker vypne aktualizace ve Win10

Windows Update Blocker je program, pomocí kterého vypnete aktualizace ve Windows10 a již se vám nikdy samovolně nezapnou.

Windows Update Blocker

Program je ke stažení na této stránce www.sordum.org ve verzi 1.1. Stáhne se vám soubor Wub.zip. Ten rozzipujte a spusťte Wub.exe.

Takto vypadá hlavní obrazovka programu Windows Update Blocker v1.1.

Službu můžete nejen povolit (zapnout) ale i zakázat (vypnout).

windows update blocker 1

Službu mám zapnutou, abych aktualizace vypnul, stačí jediné, Zakázat službu (Disable Updates).

windows update blocker 2

Nabídka programu má další možnosti.

windows update blocker 3

Kliknutím na odkaz Windows služby vidíte, že Windows Update je zakázán.

windows update blocker 4

Pokud program nebmáte v češtině, lze ji nastavit v záložce Language.

windows update blocker 5

O autorovi Miloš Lácha 1148 Článků
Počítače mě bavily odjakživa, takže 13 let práce administrátora v bance pro mě byl splněný sen. Prošel jsem mnoha školeními na Windows i Office a možná i to byl impuls založit tento web, kde už více než 10 let najdete pravidelně každý týden nové návody převážně pro operační systém od Microsoftu.

3 Comments

  1. Ještě nikdy za desítky roků co se trápím s počítači jako naprostý laik, jsem nenarazil na tak skvělou a pro laika popisně srozumitelnou stránku, jako je tato. Dlouho jsem odolával přechodu na desítky a dnes lituji, že jsem mé zlaté sedmičky opustil. Návrat nemožný, žádné ovladače základní desky, grafiky a jiné. Dlouhou dobu se trápím jak skutečně zabránit v desítkách Updatu. Všechno se časem ukázalo jako neúčiné. Včera jsem poprvé na této stránce narazil na prográmek Windows Update Blocker ( už 1.5)s pefektním popisem jeho instalace a použití. Ani věřit se mi nechtělo. Okamžitě jsem program aplikoval a přesvědčil se, že provedl přesně to co sliboval. Děkuji autorovi nejen za zveřejněný prográmek, ale i jeho pěkný popis i pro laika.
    Zjišťuji, že na stránkách je toho mnohem víc a tak se pouštím do jejich „studia“.

  2. Jindro díky, dělal jsem 13 let ajťáka a tak vím, že běžným uživatelům je potřeba to občas napsat krok za krokem, tak se snažím, aby to pochopil každý. Návodů tu je více než 500, tak přeji příjemné podzimní čtení :)

  3. A „net stop wuauserv“ by jako příkaz nestačil?

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*