Wunderlist končí. Importujte data do Microsoft To Do

Pokud jste doposud používali aplikaci Wunderlist, měli byste vědět, že její podpora končí a od května 2020 už je možné pouze využití její náhrady, apky Microsoft To-Do. Přečtěte si, jak úkoly převést.

Co je Wunderlist

Aplikace Wunderlist slouží k plánování úkolů. Používal jsem ji mnoho let, jak v mobilu, tak i na pc. Určitě jste si občas také chtěli něco poznamenat, ale nebyl po ruce papír a tužka, takže jediná možnost byl mobilní telefon. A zde to jde na „2 kliknutí“. Navíc následně ty úkoly pak jde upravit v pc či notebooku.

Wunderlist

Nyní tato apka končí a nahradila jí To Do program.

Microsoft To-Do

Je to plnohotnotná náhrada za Wunderlist, někdo by možná ani nepoznal rozdíl, kromě modré barvy. Použití je podobné, což je jedině dobře a hlavně, úkoly z předchozí apky lze jednoduše převést, takže o nic nepřijdete.

Jak vše převést

Váš to do list převedete jednoduše. Stáhněte si aplikaci, ať již v obchodě Microsoft Store, nebo přímo na webu. Pro přihlášení použijte údaje jako máte do Wunderlistu, zpravidla účet Microsoft, jehož vytvoření už jsem popisoval.

Microsoft To Do

Po spuštění klikněte vpravo nahoře na ozubené kolečko a zvolte volbu Importovat.

Microsoft To Do - import z Wunderlistu

Zde znovu volbu potvrďte.

Microsoft To Do - import z Wunderlistu 2

Pro ukázku jen 2 moje úkoly tematické, jinak jich tam samozřejmě mám víc. Možností má aplikace víc, ale ta hlavní je ta, že stačí kliknout na + Přidat úkol, v podstatě nic jiného nepoužívám.

Microsoft To Do 2

Když je splněno, klikněte na kolečko vlevo u úkolu a volba Označit jako dokončené vám ten úkol posune na konec seznamu, kde jej uvidíte přeškrtnutý, tzn. splněný.

Microsoft to do - splněný úkol

Čtěte také:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*