Jak přidat odkaz na Instagram profil. Až 5 jich může být

Kdo spravuje více webů či profilů na sociálních sítích, uvítá novinku na Instagramu, kdy můžete přidat ne jen 1 odkaz do profilu, ale může jich být rovnou 5.

Jak vložit odkaz na Instagram

V minulosti šlo na Instagram odkaz na web vložit klidně i z notebooku či počítače, když jste se přihlásili. Nově už to jde jen z Instagram aplikace v mobilu, ale výhoda je ta, že lze přidat až 5 odkazů, takže jako v případě webu Čisté PC tam mohu dát odkaz na web, Youtube kanál, Facebook, Twitter a klidně i Pinterest.

Kde najdu BIO na Instagramu

Bio je v podstatě jiný název pro profil. Je tedy nutné stáhnout Insta aplikaci, na ní se přihlásit, kliknout na Profil a Upravit profil.

Jak přidat odkaz na Instagram profil

Jak dát odkaz na instagram bio

V nastavení profilu rozkliknete záložku Odkazy a přidáte odkazů, kolik se vám hodí.

Jak přidat odkaz na Instagram profil 2

Pokud jich tam chcete mít 5, proč to nevyužít, když je ta možnost. Klikněte tedy na + Přidejte externí odkaz.

Jak přidat odkaz na Instagram profil 3

Zadáte adresu, kterou tam chcete mít a můžete doplnit i název. Pak se nebude zobrazovat celá www adresa, ale jen odkaz, takže třeba Youtube Čisté PC. Já tam název nemám, je to podle mě jasné, kam vede.

Jak přidat odkaz na Instagram profil 4

Související návody pro Instagram:

O autorovi Miloš Lácha 1149 Článků
Počítače mě bavily odjakživa, takže 13 let práce administrátora v bance pro mě byl splněný sen. Prošel jsem mnoha školeními na Windows i Office a možná i to byl impuls založit tento web, kde už více než 10 let najdete pravidelně každý týden nové návody převážně pro operační systém od Microsoftu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*