Jak vypnout režim letadlo na notebooku

Koho z vás zajímá, co znamená režim letadlo, pak vězte, že se používá nejčastěji na mobilním telefonu nebo tabletu. Jmenuje se právě proto, abyste v letadle neměli zapnutá data, wifi (bezdrátové připojení) , bluetooth a další služby a také možnost telefonovat a psát zprávy. Takže pak mobil funguje podobně, jako když jste někde v přírodě mimo signál gps a bez internetu.

Velká výhoda je také to, že se vám šetří baterie, protože zkuste si jen vypnout wifi na mobilu nebo notebooku a uvidíte, že vám baterie hned vydrží déle, protože není nutné žádná data nikam odesílat ani přijímat.

Vypnutí režimu letadla

Ptáte se, jak odstranit režim letadlo ve Windows 11? Klikněte na tlačítko Start, poté Nastavení a nakonec Síť a internet. Zde u volby Režim v letadle přepněte volbu na Vypnuto. Tím se vypne veškerá bezdrátová komunikace.

Jak vypnout režim letadlo na notebooku

Když si to tlačítko rozkliknete, dostanete se na tyto možnosti. Pokud byste tento režim chtěli opět zapnout a pak následně znovu vypnout, volby, jak je máte zde nastavené, se vám samy automaticky spustí, takže nebude nutné znovu wifi i bluetooth znovu zapínat.

Režim v letadle v notebooku

Klávesová zkratka, jak vypnout režim letadlo

Pro rychlý přístup na tuto volbu stačí stisknout klávesu WIN + C.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*