Jak zobrazit nejpoužívanější aplikace ve Windows 10

Ve Windows 10 se aplikace, které používáte nejčastěji, nezobrazují ve výchozím nastavení. V návodu popíšu, jak a kde to ve Win10 nastavit.

Nejpoužívanější aplikace ve Windows 10 – kde a jak to nastavit

Klikněte pravým tlačítkem myši na Hlavní panel ve Win10 a následně na Nastavení.

Nejpoužívanější aplikace ve Windows 10

Zde klikněte na volbu Start vlevo.

Nejpoužívanější aplikace ve Windows 10 - 2

A zde u volby Zobrazovat nejpoužívanější aplikace zvolte Zapnuto.

Nejpoužívanější aplikace ve Windows 10 - 3

A takto to poté vypadá po kliknutí na tlačítko Start.

Nejpoužívanější aplikace ve Windows 10 - 4

O autorovi Miloš Lácha 1148 Článků
Počítače mě bavily odjakživa, takže 13 let práce administrátora v bance pro mě byl splněný sen. Prošel jsem mnoha školeními na Windows i Office a možná i to byl impuls založit tento web, kde už více než 10 let najdete pravidelně každý týden nové návody převážně pro operační systém od Microsoftu.

1 Comment

  1. winsdows mě neustále blokuje počítač vnucováním aktualizací o které z mnoha důvodů nestojím,dokonce mě nařizuje abych nevypínal počítač a pak si tam něco instaluje, bez mého souhlasu.nikdy se nikdo nezeptal zda o něco takového stojím . 11.9 od 18.00zablokoval počítač tak, že jsem ho nemohl užívat a navíc ani normálně vypnout/ pouze vytažením přívodu ze ze zdi. ještě ve 20.00 byl pc nepoužitelný( pouze mě vnucoval instalaci aktualizací. pro mne je to věc nepotřebná/kdybych něco potřeboval ,dovedu si jako svéprávná osoba o to požádat/ a zanáší mně to pouze PC.jedná se o brutální svévoli windowsu vůči svému uživateli..

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*