Ulož.to – stahuj zdarma a bez registrace

Asi v České republice není člověk, který by neznal server Uložto. Pokud by se ale přecejen někdo našel, kdo tyto stránky nezná, tak právě pro něj je tento článek.

Co je Uložto

Uložto je velké úložiště, kam každý může nahrát své soubory a pomocí vyhledávání si je kdokoliv může stáhnout. Jsou zde ke stažení nejen nové filmy, seriály, hry, ale i další obsah jako třeba hudba a písničky v MP3, audioknihy nebo eknihy (e-booky).

Je to legální?

Určitě je důležité upozornit na to, že stahování z tohoto webu a dalších podobných trestné v Čr není, ale pokud byste sem chtěli nahrávat nelegální obsah jako třeba nově vyšlé hry, filmy či seriály, tak to už by byl problém.

Jak stahovat filmy z Ulož.to

Na úvodní stránce webu Ulož.to vidíte vyhledávání. Podle názvu můžete hledat video, audio, obrázky a další soubory.

Uložto

Pro ukázku zadám mnoha fanoušky oblíbené filmy Marvel. Jak vidíte, je jich tam několik. Obvykle čím větší soubor je, tím bude mít kvalitnější obraz.

Uložto 2

U většiny souborů je vždy popsáno, zda je v češtině, v jako kvalitě a v jakém formátu.

Stahuj rychle s registrací či zdarma bez registrace ale pomalu

Pokud chcete film stáhnout rychle, je nutné si koupit kredit. V případě, že nikam nepospícháte, je to zdarma a bez registrace, jen si nějakou tu hodinu počkáte.

Uložto 3

Před spuštěním stahování je nutné opsat kód, poté se stahování spustí a po dokončení soubor najdete ve složce Stažené soubory.

Uložto 4

Osobně s tím ale nesouhlasím, každý autor „díla“ s tím měl práci a když to jde koupit, rozhodně za to zaplatím nebo využiji službu, kde se na filmy či seriály dá dívat, jako např. Netflix nebo HBOMAX.

O autorovi Miloš Lácha 1147 Článků
Počítače mě bavily odjakživa, takže 13 let práce administrátora v bance pro mě byl splněný sen. Prošel jsem mnoha školeními na Windows i Office a možná i to byl impuls založit tento web, kde už více než 10 let najdete pravidelně každý týden nové návody převážně pro operační systém od Microsoftu.

1 Comment

  1. Dobrý den, jak můžu sledovat film bez toho aniž bych si jej stáhla? A ještě bych se chtěla zeptat, když je několik sérií, tak jak si to najít od první série a prvního dílu? Děkuji za odpověď Kotrašová.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*