WP Word Count plugin zjistí počet slov v textu

Jak zjistit, jaký je nejdelší nebo nejkratší článek na vašem webu a jaký je počet slov ve větě? Dobře poslouží tento plugin, který je zdarma a během chvíle budete vědět, kde to je v pořádku a co by ještě chtělo vylepšit.

Wp Word Count plugin

Doplněk najdete klasicky v databázi na webu WordPress. Přidáte jej jako vždy přes volbu Pluginy a Přidat nový plugin.

Wp Word Count plugin

Vlevo v menu se vám vytvoří odkaz Word Count. Po jeho rozkliknutí se vám ukáže tabulka, kde uvidíte mnoho údajů.

Wp Word Count plugin 02

Po instalaci spusťte kontrolu všech článků, trvá to jen chvíli.

Wp Word Count plugin 03

Top Content

Zde vidíte nejdelší články na webu, ať už ty publikované, tak i ty připravené k vydání. Dále nechybí Titulek, doba čtení článku, typ, zda to je stránka nebo příspěvek a také autor. Na úvodní stránce také uvidíte celkový počet slov v obsahu webu, dobu, za jak dlouho by vám trvalo vše přečíst, počet publikovaných slov i těch ještě nepublikovaných.

Wp Word Count plugin 04

All content

To je vlastně totožná stránka jako ta „Top“, jen zde uvidíte více článků. Když se podíváte až dolů, lze dobře vyfiltrovat ty články, které mají málo slov a také dobu čtení pod minutu například.

Wp Word Count plugin 07

Monthly statistic

Zde je vidět, kolik jste v jakém měsíci publikovali slov.

Wp Word Count plugin 05

Author statistics

Kolik slov publikoval konkrétní autor. Zde na webu jsem vše napsal sám, takže to je vše moje, za 11 let tvorby řekl bych slušné číslo :)

Wp Word Count plugin 06

Reading time

Zde si můžete nastavit, kolik slov za minutu je možné přečíst a podle toho se ty statistiky počítají.

Wp Word Count plugin 08

Calculate

Zde je možné znovu obsah na stránkách přepočítat, třeba v případě, že jste nějaké stránky a články vylepšili a nechcete, aby se vám poté do toho stávajícího seznamu znovu pletly.

TIP: Jaké pluginy pro WordPress musíte mít? Podívejte se na 18 nejlepších WordPress pluginů pro rok 2024, které můžete mít zdarma.

O autorovi Miloš Lácha 1150 Článků
Počítače mě bavily odjakživa, takže 13 let práce administrátora v bance pro mě byl splněný sen. Prošel jsem mnoha školeními na Windows i Office a možná i to byl impuls založit tento web, kde už více než 10 let najdete pravidelně každý týden nové návody převážně pro operační systém od Microsoftu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*