Bitdefender free antivirus – další antivirový program zdarma

Bitdefender antivirus je další antivirový program, který je ke stažení zdarma. A právě free verzi popíše má dnešní recenze.

Bitdefender antivirus free edition

Antivir stáhnete na této adrese www.bitdefender.com. V češtině program bohužel není.

Instalace

Klikněte na zelené tlačítko Download Now.

Bitdefender free antivirus 01

Uložte a spusťte soubor bitdefender_online.exe.

Bitdefender free antivirus 02

Bitdefender free antivirus se stahuje.

Bitdefender free antivirus 03

Pokud program objeví jiný program, který by nespolupracoval s Bitdefenderem, upozorní na to. V mém případě to byl Spypot search & destroy. Ten jsem musel odinstalovat, aby instalace mohla pokračovat.

Bitdefender free antivirus 04

Zde stačí kliknout na modré tlačítko Install.

Bitdefender free antivirus 05

Instalace je hotova. Abyste mohli začít tento antivirový program používat, je nutné se přihlásit. Klikněte na Sign to Bitdefender.

Bitdefender free antivirus 06

Vytvořte si účet.

Bitdefender free antivirus 07

A takto vypadá výchozíobrazovka programu. Kontrolu systému provedete kliknutím na tlačítko System scan.

Bitdefender free antivirus 08

Skenování – kontrola operačního systému.

Bitdefender free antivirus 09

Po dokončení kontroly systému bude buď vše vpořádku nebo pokud program najde nějaký problém, stačí nakažené soubory smazat.

Jak odinstalovat bitdefender

Odinstalace aneb jak vypnout Bitdefender. Jediná možnost, jak program odinstalovat, je právě přes ovládací panely ve Windows.

Bitdefender free antivirus 10

Další antivirové programy zdarma

2 Comments

  1. Dobrej antivirák, našel mi toho dost v kompu a vyčistil.

  2. Používám Bitdefender Antivirus Free Edition a k tomu BDAntiRansomware (rovněž free) na Win8.1 již déle než rok, zatím jsem spokojená – oceňuji nejen kvalitu databáze, ale i malou zátěž RAM i CPU. Program se stále vyvíjí a vývojáři stojí o zpětnou vazbu s uživateli (1 moji drobnou připomínku realizovali ihned [řvoucí info o aktualizaci databáze – několikrát denně – nahradili malým krátce trvajícím pop-up bez zvuku], druhou uznali za závažnou s tím, že náprava bude chvíli trvat). BAF sice ještě nemá CZ lokalizaci, ale je user-friendly (např. nálezy nemaže, dává je do karantény, a uživatel může každý nález z karantény vyjmout a označit za „trvalou výjimku“.) – Nechci zde jmenovat jeden jinak dobrý antivirák z USA, který karanténu neznal a všechny české utilitky (např. „Hodiny“) nemilosrdně mazal a reinstalaci blokoval.
    Mnoho let mně stačil avast! Antivirus Free, ale pak se začal zabývat i věcmi, které pořádně neuměl (nekonečné výzvy k aktualizaci ovládačů, …), tak šel do kytek. (Bylo to ještě předtím, než Avast vydal utilitku k odinstalaci avast! ; úplná odinstalace byla tehdy docela problém.)

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*