Chcete Bitcoin zdarma za prohlížení Twitteru? Použijte aplikaci Tweetoshi

Ptali jste se někdy, jak získat Bitcoin zdarma? Stačí si stáhnout aplikaci Tweetoshi a Twitter prohlížet tak, jak jste byli doposud zvyklí.

Jak funguje Tweetoshi

Aplikaci stáhnete na App Store nebo v Google Play, a je zdarma. Po jejím spuštění klikněte na tlačítko Přihlásit se pomocí Twitteru.

Tweetoshi 01

Na další obrazovce je třeba povolit přístup k vašemu účtu tlačítkem Autorizovat aplikaci.

Není třeba se bát zneužití údajů, Tweetoshi použije pouze uživatelské jméno, neví ani heslo ani přihlašovací e-mail.

Tweetoshi 02

Hlavní obrazovka vypadá jako klasická timeline v aplikaci Twitter. Důvod, proč ji používat, je ten, že nemusíte klikat na reklamy, reagovat na příspěvky, dávat srdíčka nebo psát odpovědi. Prostě jen prohlížíte příspěvky a za to dostáváte SAT-y.

Vysvětlení: 1 Satoshi (1 SAT) = 0,00000001 BTC.

Takže je logické, že i kdybyste byli celý den na mobilu, nebudete mít „vydělaný“ celý Bitcoin, ale jeho opravdu hodně malou část. Ale i to je fajn, Twitter mají jeho uživatelé rádi, jinak by jej nepoužívali a proč k tomu nezískat příjemný bonus.

Apka je nová, není tam tolik reklamy a nemělo by ji tam nikdy být více, než na klasickém Twitteru.

U každého uživatele vidíte, zda Tweetoshi používá, to poznáte podle ikony vedle nicku. Díky tomu mu můžete poslat pár SAT-ů, když se vám třeba jeho příspěvek nebo tvorba líbí.

Jak vidíte, i ČistéPC na Twitteru používá Tweetoshi, tak pokud jste s mojí tvorbou spokojeni, budu rád, když pár SAT-ů pošlete na podporu, díky.

Čisté PC Tweetoshi

Ale i když tuto apku zatím dotyčný nepoužívá, poslat mu SAT-y můžete také, když se do ní pak přihlásí, může si je „vybrat“.

Tweetoshi nastavení

Po kliknutí na ikonu vlevo nahoře se vám zobrazí počet SAT-ů v peněžence a nedávné transakce, kolik vám jich přišlo, ale také kolik jste jich darovali.

TIP: Jak těžit Bitcoin doma pomocí Nicehash

Pod seznamem transakcí je odkaz na zprávy a také zmínky, kde se o vás na Twitteru psalo.

Dále pak vidíte klasicky svůj profil, sledující i koho sledujete.

Tweetoshi 03 Tweetoshi 11

Rozšířené nastavení otevřete klikem na ozubené kolečko vlevo nahoře (viz obrázek výše).

Tweetoshi 04

Předvolby satování

Rychlá volba pro poslání 10, 50 nebo 100 SAT-ů. Lze to změnit.

Tweetoshi 05

Velikost písma

Nejen starší člověk využije možnost zvětšit si velikost písma v aplikaci.

Tweetoshi 06

Počítadlo nových tweetů

To se zobrazuje nahoře na timeline. Lze vypnout.

Vzhled

Výchozí je nastaven podle systému, ale můžete si zvolit, jak světlý, tak i tmavý.

Tweetoshi 07

Režim úspory dat

Abyste ušetřili data, můžete si vypnout:

 • Automatické přehrávání videa
 • Automatické přehrávání GIF-ů
 • Obrázky a videa s nízkým rozlišením
 • Náhledy odkazů webových stránek

Tweetoshi 08

Premium

Když budete mít placené členství, získáte mnohé výhody navíc.

Tweetoshi 09 Tweetoshi 10

Odhlásit

Volba je jasná

Tweetoshi 14

Jak vložit SAT-y

V přehledu, kde vidíte, kolik jste nasbírali SAT-ů, je vpravo ikonka +-. Na tu klikněte a zobrazí se vám obrazovka Vložit. Zadejte částku – počet SAT-ů a pokračujte dále. Zobrazí se QR kód a také BTC adresa, na kterou pošlete požadovanou částku.

Tweetoshi 12

Jak vybrat SAT-y

Na obrazovce „výše“ se překlikněte na Vybrat a naskenujte nebo zadejte vaši BTC adresu, kam chcete SAT-y poslat. To je celé.

Tweetoshi 13

Kolik se dá na Tweetoshi vydělat

Na 3 obrázku v úvodu článku vidíte přehled. Jsem na twitru denně cca hodinu max, jiná „čísla“ tam bude mít teenager, který na telefonu „visí“ celý den :) V mém případě jsem tedy za 4 dny získal 24 SAT-ů.

TIP: Spořte si do Bitcoinu pomocí české služby Štosuj.

Hodnocení

Musel jsem si aplikaci trošku přizpůsobit, ne vše mi vyhovovalo, jak je nastaveno v defaultu (hlavně to písmo), ale nyní jsem spokojen a doporučuji, kde to jde.

Hlavní postava, která stojí za aplikací Tweetoshi, je Matěj Švancer

Pokud sledujete Youtube kanál KryptoMates, bude vám jasno. Najdete tam i dvě videa popisující tuto aplikaci a určitě doporučuji i toto video na Bitcoinovém kanálu, kde Kicom udělal s Matějem rozhovor, kde je také mimo jiné pár zajímavých informací o Tweetoshi.

Kde investovat do Bitcoinu:

Pomohl vám tento článek? Děkuji za podporu třeba právě Bitcoinem

bc1qpxszwrw72nyetu42jrfmfnww8qjczxceyk9lcc

BTC adresa

 

O autorovi Miloš Lácha 1147 Článků
Počítače mě bavily odjakživa, takže 13 let práce administrátora v bance pro mě byl splněný sen. Prošel jsem mnoha školeními na Windows i Office a možná i to byl impuls založit tento web, kde už více než 10 let najdete pravidelně každý týden nové návody převážně pro operační systém od Microsoftu.

6 Comments

 1. Než takto vyděláte jakkoli zajímavou část Bitcoinu, bude jeho cena odpovídat jeho skutečné hodnotě.

  Nula.

 2. Karle, píšu přece o tom, že kdo používá Twitter, může jen přepnout na jinou aplikaci a díky tomu i něco málo naštosovat. A opravdu není nutné se vyjadřovat ke všemu, většina odpůrců je právě z řad lidí, kteří si o Bitcoinu nic nenastudovali. Nebo nestihli nakoupit včas :) Nyní je k tomu dobrá příležitost, když je BTC ve slevě.

 3. Pozor, tady Karel ví, jaká je skutečná hodnota BTC. Rád bych si poslechl více. Například, jaká je „skutečná hodnota“ CZK nebo USD.

  Jinak aplikace je super nápad. Twitter jsem nepoužíval, ale Mates a Kicom říkali, že je tam hodně lidí z kryptosvěta, tak jsem instalnul Tweetoshi a jsem na Twitteru. Jestli „vydělám“ nějaké saty, tak je pošlu někomu na Twitteru.

 4. Nakoupit Bitcoin mělo smysl, když začínal. Dnes, když padá a zbavují se jej i spekulanti, to smysl nemá – jen přijdete o peníze.

 5. Karle, Karle, tys pesimista. Mnohem radši budu mít BTC než CZK. Už v tuhle chvíli je to větší měna. A že padá? Ano. Dostanu tedy víc BTC za menší cenu. Když padá cena auta nebo rohlíků, tak taky říkáš, že přicházíš o peníze? Ne. Nakupuješ. Stejně jako já teď BTC. Mimochodem, koruna zas tak stálá taky není. Jestli se toho zbavují spekulanti? Možná. Je mi to jedno. Možná bych si být tebou něco přečetl nebo poslechl o tématu, než to budeš komentovat.

 6. Možná bude drobný rozdíl v tom, že rohlík sníš a autem budeš jezdit. BTC je ti na nic – můžeš ho leda zase prodat. Pravda, je na světě pár firem, kde za něj můžeš něco dostat – pokud vím, v ČR už snad zmizely všechny.

  Problém není v tom, co o BTC někdo píše. Problém je v tom, kolik za něj dostaneš takových peněz, které můžeš volně směnit za zboží nebo služby. Pokud sis kdysi koupil BTC po stokoruně (nebo stodolarovce) a pak je po padesáti tisících dolarů prodal, jsi za vodou a blahopřeju. Pokud jsi nakoupil BTC po desítkách tisíc dolarů a teď doufáš, že se ti nákup zhodnotí, jsi v loji. Tohle letadlo padá.

  Ostatně ještě rychleji padá NFT.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*