Jak indexovat stránky na Google díky Fofr Index

Vadí vám, jak dlouho trvá Google přidat do indexu vaše stránky? Využijte český webu Fofr Index od Wladasse. Zde je postup krok za krokem jak na to, aby i vaše stránky byly zaindexované dříve.

Fofr Index recenze – rychlé indexování stránek Google

Registrace

Na adrese https://www.fofrindex.cz/ se přihlaste pomocí Google účtu.

Fofr Index 01

Ceník

Abyste mohli začít Fofr Index používat, je třeba si vybrat tarif.

  • Slow – 10 000 kreditů
  • Faster – 20 000 kreditů
  • Fastest – 50 000 kreditů
  • Turbo – 100 000 kreditů

Pro slevu 10% zadejte kód CISTEPC.

Fofr Index 02

Přidání webu

Po zaplacení můžete přidat web do administrace. Můžete jich přidat neomezený počet, ale abyste indexaci urychlili, doporučuji nedávat všechny, ale jen jeden, aby to bylo co nejrychlejší.

Fofr Index 03

Propojení s Google Search Console

V Google Search Console je třeba u konkrétního webu přidat nového uživatele s oprávněním Vlastník, jinak by to bohužel nefungovalo.

Odeslání stránek do indexu

Denně se vybere náhodných 200 stránek a ty jsou do indexu Google odeslány. Můžete přidat mapu webu – sitemap, stránku se štítky i kategoriemi (U wordpress webů).

Fofr Index 05

Kontrola odeslaných a zaindexovaných stránek

Na stránce Statistiky můžete vidět všechny url, jak zjistit indexaci webu, ve frontě, odesláno k indexaci, vyřízeno a chyby.

Fofr Index 04

 

Nejdůležitejší sekce je podle mě Vyřízeno, kde vidíte stránky, které byly úspěšně přidány do Google a kdy také zaindexovány.

Fofr Index 06

Hodnocení

Vláďa udělal super projekt, který mnohým z nás pomůže. Hlavně pro nové weby, na které ještě nevedou odkazy a Google je nezná – pro ty to je služba pro indexování webu jako stvořená. Mám jeden web, kde jsem neměl indexováno asi 50 stránek a za 2 dny byli díky této službě v indexu, dělat to ručně v GSC by bylo na dlouho.

Já jsem spokojen a pokud také máte problém, že váš web není na Google vidět, doporučuji Fofr Index využít.

Nezapomeňte na slevu 10% při použití kódu CISTEPC.

O autorovi Miloš Lácha 1149 Článků
Počítače mě bavily odjakživa, takže 13 let práce administrátora v bance pro mě byl splněný sen. Prošel jsem mnoha školeními na Windows i Office a možná i to byl impuls založit tento web, kde už více než 10 let najdete pravidelně každý týden nové návody převážně pro operační systém od Microsoftu.

1 Comment

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*