Jak zrušit účet na Google

Jak zrušit Google účet a smazat všechna data – Gmail, Fotky, Youtube profil a další služby spojené s e-mailovým účtem.

Zrušení Google účtu

Přihlaste se na stránku https://myaccount.google.com a klikněte vpravo na odkaz Smazání účtu nebo služeb.

Jak zrušit - smazat účet na google 1

Dále klikněte na Smazat účet Google a data.

Jak zrušit - smazat účet na google 2

Před smazáním Gůgl účtu si svá data můžete stáhnout.

Jak zrušit - smazat účet na google 3

Zaškrtněte oba checkboxy a klikněte na tlačítko SMAZAT ÚČET.

Jak zrušit - smazat účet na google 4

Podobné články


7 Comments

  1. Dobrý den, jižněkolik dnů se snažím smazat účet gjarspa@gmail.com (gjarspa bez tečky), který je stále funkční. Místo toho se mi maže účet g.jarspa@gmail.com (g.jarspa s tečkou), který chci zachovat a proto ho neustále obnovuji. Jak se zbavit účtu se jménem gjarspa (bez tečky)? Snažil jsem se založit nový účet jen se jménem jarspa, ale to jméno prý má jiný uživatel – nejsem ten „jiný uživatel“, blokující jméno „jarspa“ náhodou já?

  2. Dobrý den Jardo, pouze účet, na který jste přihlášený, lze smazat. Takže na ten gjarspa se přihlašte a postupujte podle mého návodu. E-maily na Google používají miliony lidí a tak je možné, že ten jarspa už někdo vytvořil před vámi.

  3. Dobrý den… Chtěl jsem se zeptat. Když smažu email, jak dlouho poté ho můžu obnovit ? Nejraději bych ho smazal na trvalo bez nějakého obnovování. Děkuji za odpověď.

  4. Dobrý den, stačí zvolit že účet chcete smazat natrvalo a je to.

  5. Dobrý den. Rád bych se Vás na něco zeptal. Předvěma měsíci mě brutálně napadli dva muži a ublížili mi na zdraví. Myslím si, že mi jeden z nich v komentáři pod jedním videem na Youtube vulgárně nadával. Bohužel si své komentáře vymazal a svůj profil také. Konverzaci mám ale ofocenou. Lze nějakým způsobem zpětně dohledat jeho I.P adresu? Děkuji za odpověď.

  6. Dobrý den, potřebovala bych pomoct s mým účtem na gmail. někdo se mi do něj naboural v pondělí 3.12.2018 kolem půlnoci a změnil mi heslo. Hlásil mi tuto změnu můj Iphone. Po několika pokusech a různých možností na googlu, se mi podařilo dát nové heslo a dostat se na email. Bohužel to mělo krátké trvání a opět se do něj nemohu dostat. Když zadám své telefonní číslo, místo emailu, tak mi to hlásí, že žádný takový email neexistuje. Nevím, jak postupovat a co dělat. Je to dost urgentní!
    Děkuji za odpověď

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*