Jak zrušit účet na Google

Jak zrušit Google účet a smazat všechna data – Gmail, Fotky, Youtube profil a další služby spojené s e-mailovým účtem. Odstranění účtu funguje jak v zařízení, jako je pc nebo notebook, ale i v telefonu.

Zrušení Google účtu

Přihlaste se na stránku https://myaccount.google.com a klikněte vpravo na odkaz Smazání účtu nebo služeb.

Jak zrušit - smazat účet na google 1

Dále klikněte na Smazat účet Google a data.

Jak zrušit - smazat účet na google 2

Před smazáním Gůgl účtu si svá data můžete stáhnout.

Jak zrušit - smazat účet na google 3

Zaškrtněte oba checkboxy a klikněte na tlačítko SMAZAT ÚČET.

Jak zrušit - smazat účet na google 4

Návod lze použít samozřejmě i v případě, že chcete zrušit emailovou adresu Google = odstranit Gmail.

Postup funguje i pro dětský účet a samozřejmě i v mobilu.

Podobné články

Pomohl vám článek? Sdílejte jej také přátelům.

8 Comments

 1. Dobrý den, jižněkolik dnů se snažím smazat účet gjarspa@gmail.com (gjarspa bez tečky), který je stále funkční. Místo toho se mi maže účet g.jarspa@gmail.com (g.jarspa s tečkou), který chci zachovat a proto ho neustále obnovuji. Jak se zbavit účtu se jménem gjarspa (bez tečky)? Snažil jsem se založit nový účet jen se jménem jarspa, ale to jméno prý má jiný uživatel – nejsem ten „jiný uživatel“, blokující jméno „jarspa“ náhodou já?

 2. Dobrý den Jardo, pouze účet, na který jste přihlášený, lze smazat. Takže na ten gjarspa se přihlašte a postupujte podle mého návodu. E-maily na Google používají miliony lidí a tak je možné, že ten jarspa už někdo vytvořil před vámi.

 3. Dobrý den… Chtěl jsem se zeptat. Když smažu email, jak dlouho poté ho můžu obnovit ? Nejraději bych ho smazal na trvalo bez nějakého obnovování. Děkuji za odpověď.

 4. Dobrý den, stačí zvolit že účet chcete smazat natrvalo a je to.

 5. Dobrý den. Rád bych se Vás na něco zeptal. Předvěma měsíci mě brutálně napadli dva muži a ublížili mi na zdraví. Myslím si, že mi jeden z nich v komentáři pod jedním videem na Youtube vulgárně nadával. Bohužel si své komentáře vymazal a svůj profil také. Konverzaci mám ale ofocenou. Lze nějakým způsobem zpětně dohledat jeho I.P adresu? Děkuji za odpověď.

 6. Dobrý den, potřebovala bych pomoct s mým účtem na gmail. někdo se mi do něj naboural v pondělí 3.12.2018 kolem půlnoci a změnil mi heslo. Hlásil mi tuto změnu můj Iphone. Po několika pokusech a různých možností na googlu, se mi podařilo dát nové heslo a dostat se na email. Bohužel to mělo krátké trvání a opět se do něj nemohu dostat. Když zadám své telefonní číslo, místo emailu, tak mi to hlásí, že žádný takový email neexistuje. Nevím, jak postupovat a co dělat. Je to dost urgentní!
  Děkuji za odpověď

 7. Smazal jsem si Google účet, ale mám po určité období účet obnovit, kdy se účet smaže natrvalo, bez možnosti obnovení dát atd.?
  Děkuji Zdeněk

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*