Lokalizace polohy mobilního telefonu podle čísla zdarma

Jak zjistit a najít polohu mobilu podle telefonního čísla zdarma? Lokalizace mobilního telefonu je otázkou několika vteřin, podívejte se sami.

Jak najít polohu mobilu podle čísla

Poloha mobilního telefonu se zjistí snadno a zdarma, stačí k tomu program – aplikace Trackapartner, sloužící pro lokalizaci mobilních telefonů i osob. Poloha mobilu je vidět téměř hned.

Samozřejmě je možné i zjištění polohy jiného mobilu podle čísla, nejen svého vlastního telefonu.

Návod na sledování, zjištění, určení a vyhledání polohy mobilu

Jak lokalizovat a sledovat pozici mobilního telefonu přes internet online.

V hlavním okně zadáte stát (select country) Czechia, telefonní číslo (phone number) a kliknete na vyhledávání (start searching).

Lokalizace polohy mobilního telefonu podle čísla zdarma

Probíhá komunikace se satelity přes GPS.

Lokalizace polohy mobilního telefonu podle čísla zdarma 2

Načítá se mapa a místo, kde telefon aktuálně je.

Lokalizace polohy mobilního telefonu podle čísla zdarma 3

Umístění – lokace – se upřesňuje.

Lokalizace polohy mobilního telefonu podle čísla zdarma 4

A přesně tady jej najdete.

Lokalizace polohy mobilního telefonu podle čísla zdarma 5

Více informací a online aplikace na www.trackapartner.com.

Jak zjistit lokaci telefonu

Najít telefon může být složité a většinou je to možné jen v omezené míře a za určitých okolností. Důležité je být si vědom soukromí a právních aspektů, protože sledování telefonního čísla bez souhlasu vlastníka může být nelegální. Nicméně, zde jsou některé možnosti, jak zjistit polohu telefonu zdarma.

 1. Operátor mobilní sítě: Ve výjimečných případech, jako jsou ztráty nebo krádeže, může mobilní operátor pomoci lokalizovat telefon. To však vyžaduje spolupráci s policií a je obvykle možné jen po podání oficiálního hlášení.
 2. Aplikace pro sledování telefonu: Existují aplikace jako „Find My Device“ od Googlu pro Android nebo „Find My“ od Apple pro iPhone, které umožňují lokalizovat ztracené nebo ukradené telefony. Tyto služby vyžadují, aby byl telefon nastaven předem a měl aktivní internetové připojení.
 3. Sociální média nebo IM aplikace: Někdy lidé sdílejí svou polohu prostřednictvím aplikací jako WhatsApp, Facebook Messenger atd. Pokud máte s osobou důvěryhodný vztah, mohou se rozhodnout sdílet svou polohu s vámi přes tyto aplikace.
 4. Policie: V případě závažných situací, jako je pohřešovaná osoba nebo podezření na trestný čin, byste měli kontaktovat policii. Mají právní pravomoc a zdroje k provádění lokalizace telefonu podle čísla v těchto extrémních případech.

Mimo tyto metody, buďte opatrní s online službami nebo aplikacemi, které tvrdí, že mohou najít telefon pouze podle čísla. Mnohé z těchto služeb nejsou spolehlivé, mohou být nelegální nebo mohou představovat riziko pro vaše osobní údaje. Vždy si prověřte legitimitu služby a buďte si vědomi potenciálních rizik.

Video návod, jak najít telefon podle čísla zdarma

Související:

22 Comments

 1. Nějak to moc nefunguje. Výsledek pro různá tel. čísla je v grafice stejný, v určení polohy si nejsem jistý. Stránka se okamžitě přepne do dema. Asi něco neumím.

 2. Diky za navod konecne vim kde manzel cely dny je.

 3. Teď jsem to zkoušel s vypnutým mobilem. Efekt je stejný. Aplikace kecá.

 4. Ted mi volala manzelka ze se zdrzela u kamaradky a tak jsem tuto aplikaci zkusil a jeji mobil vyhledal. Vysledek me teda dost sokoval.

 5. Máš bod :D Kdo tento web navštěvuje častěji, ví, že články pravidelně vychází v úterý, čtvrtek a v sobotu a nikdy ne v neděli :)

 6. Pořád stejné demo,asi něco dělám špatně, potom to hodí na reklamy

 7. dobrej stratil sem mb poradite jak ho najdu dik 721885884

 8. Žádné lokalizace telefonů neexistuje jen pro policii.

 9. waaaaaaaaaaaaaau chcipam bracho ta fotečka na závěr hledání wau

 10. No, při té lokalizaci nabíhají ty samé obrázky, jako výše. Takže to asi moc fungovat nebude.

 11. Je možné že toto není jen vtip ,země nejde přepnout z ČECH jinam mám podezření,že čísla a maily mohou být dál předávány pro reklamní a nabídkové firmy .Asi bude legrace zadat spoustu opravdu nesmyslných čísel

 12. To je ale blbost. Kdyby fo mohlo fungovat,tak by policajti mohli sledovat kohokoli bez povolení….

 13. Karle ale policajti mohou sledovat kohokoli bez povolení :-D

 14. Kdyby jste uměli anglcicky, tak na konci je napsáno, že je to nelegální a že to je jen vtip. :D :D

 15. nechal jsem u přítelkyně mobil, vyhledal jsem ji a teď se jdu opít

 16. Děkuji za aplikaci.Pomohla mi najít manželku,která mi tvrdila,že je u lékaře.Aplikace mi jí našla u jejího šéfa doma (zřejmě v ložnici).Konečně
  něco potřebného.

 17. Manžel mne asi podvádí, je mi to velmi nepříjemné. Chci znát pravdu, ale jsem rozumná a žádné drama bych rozhodně nedělala ani by o to nevěděl. Dá se s tím něco udělat? Třeba přesně lokalizovat jeho pobyt? Dík za jakoukoliv radu anebo pomoc.

 18. Rada to skusim tu aplikaci. Doufam ze to pujde uz dlouho jsem neco takovyho potrebovala.

 19. Skousela jsem to nainstalovat ale vubec mito nejde tedka muj pritel odesel a ja vubec nevim kam

 20. Hledala jsem postup, jak zjistit něčí polohu zdarma a toto mi pomohlo. Teď už bohužel partnera nemusím podezírat, mám to potvrzené.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*