Mobilní rozhlas – aplikace plná informací

Každý dříve narozený občan si jistě dobře pamatuje, jak se v jeho obci z místního rozhlasu vždy dozvěděl aktuální důležité informace. Dnes doba pokročila, takže stačí mobil a apka.

Aplikace Mobilní rozhlas – recenze

Stáhnete ji klasicky v obchodě Google Play nebo Apple.

Mobilní rozhlas aplikace

Po instalaci a spuštění stačí zvolit oblast Česká republika. Na obr.2 vidíte obrazovku mobilního rozhlasu, můžete se registrovat do služby a přizpůsobit si informace podle sebe, ale lze je prohlížet i bez přihlášení.

Mobilní rozhlas aplikace 2 Mobilní rozhlas aplikace 3

Co je Mobilní Rozhlas?

Je to nástroj, jak obce a města mohou s občany komunikovat. Například pokud objevíte černou skládku, pomocí této apky na ni můžete upozornit. Ale slouží také k tomu, abyste se dozvěděli, zda ve vaší lokalitě nemáte výpadek energie atd, možností nabízí opravdu dost.

Můžete si zvolit, jaké příspěvky budete chtít odebírat, přesně podle toho, co vše vás zajímá.

Mobilní rozhlas aplikace 4 Mobilní rozhlas aplikace 5

Kdo ale nemáte chytrý mobilní telefon, nemusíte zoufat, protože informace najdete také na webové stránce www.mobilnirozhlas.cz.

Mobilní rozhlas PC verze

Související:

O autorovi Miloš Lácha 1150 Článků
Počítače mě bavily odjakživa, takže 13 let práce administrátora v bance pro mě byl splněný sen. Prošel jsem mnoha školeními na Windows i Office a možná i to byl impuls založit tento web, kde už více než 10 let najdete pravidelně každý týden nové návody převážně pro operační systém od Microsoftu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*