Nastavení pozadí v MS Teams

V Microsoft Teams je možná změna pozadí a díky tomu, i když budete sedět v kanceláři nebo doma v obýváku, se můžete virtuálně přenést na ostrov nebo do hry.

Asi to známe všichni, ať máte děti, které se školou komunikují online přes kameru, nebo pracujete z domova díky home office a občas musíte zavolat šéfovi. Určitě je dobré mít možnost neukazovat celý obývák, kuchyň nebo pracovnu, odkud budete vysílat. V MS Teams to lze nastavit, že bude vidět pouze váš obličej a pozadí za vámi bude rozmazané nebo jej lze nahradit tapetou z výběru nebo vlastním obrázkem.

Microsoft Teams změna pozadí

Spusťte „týms“ a zavolejte osobě ze seznamu, děti třeba spolužákovi. Během videohovoru dole vedle ikony telefonu jsou tři tečky, ty rozklikněte.

Z nabídky vyberte možnost Zobrazit efekty pozadí.

Můžete jej rozmazat – efekt rozostření (to rozmazání je velmi oblíbené) a další možností je zvolit obrázek, který nahradí původní pozadí a vaše hlava tedy bude vidět třeba v kavárně, u moře a když si vyberete obrázek vlastní, tak můžete klidně „sedět“ v kapitánském křesle vesmírné lodi. Fantazii se meze nekladou.

Dětem se bude zamlouvat obrázek ze hry Minecraft, jak vidíte níže.

Nastavení pozadí v MS Teams

Nastavení pozadí v MS Teams 2

Vlastní fotografie či wallpapery lze nahrát do této složky na pevném disku.

%appdata%\microsoft\teams\backgrounds\uploads

Více informací a video postupy najdete na této stránce.

Jak vidíte, je to jednoduché a už nebudete muset řešit častou otázku – nejde mi nastavit pozadí v teams.

Související:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*