Jak hrát Android hry na PC

Zajímá vás, jak si zahrát Google hry zdarma v prohlížeči i v nejnovějších Windows 11? Lze to přímo díky aplikaci od Gůglu, ale i pomocí dalších možností, které uvádím v závěru článku.

Jak nainstalovat Google Play do pc

Na adrese https://play.google.com/googleplaygames najdete beta verzi Google Play, což je internetový obchod, který máte třeba ve svém mobilu, pokud máte telefon s Androidem. Kliknete na tlačítko Stáhnout beta verzi.

Jak hrát Android hry na PC

Aplikace vyžaduje 2GB volného místa na vašem disku. Dáte dále Instalovat.

Jak hrát Android hry na PC 2

Nainstalováno je během chvilky.

Jak hrát Android hry na PC 3

Nyní je třeba se přihlásit přes Google účet.

Jak hrát Android hry na PC 4

Vytvoříte si profil, resp. nastavíte si jen své jméno / přezdívku. Nelze tam nechat mezery, zde to je pro ukázku, kdy jsem dělal screenshot, v mém případě jsem musel dát CISTEPC – obě slova dohromady. Poté jen stačí kliknout na Vytvořit profil.

Jak hrát Android hry na PC 5

Google Play hry zdarma

Takto už vypadá úvodní stránka.

Jak hrát Android hry na PC 6

Android hry na pc jsou tu, her je v seznamu opravdu mnoho, oblíbené mobilní hry, které se hrají už mnoho let, ale i novinky.

Jak hrát Android hry na PC 7

Já mám oblíbenou Gardenscapes, takže jen klikněte na Nainstalovat a můžete se pustit do hraní.

Jak hrát Android hry na PC 8

Existuje několik dalších způsobů, jak hrát Android hry na PC

Níže jsou uvedeny některé z nejpoužívanějších metod.

  1. Použití emulátoru Androidu: Emulátor Androidu je software, který umožňuje spustit Android aplikace a hry na počítači. Mezi nejpopulárnější emulátory patří BlueStacks, NoxPlayer a LDPlayer.
    • Stačí stáhnout emulátor Androidu z oficiálních stránek, nainstalovat ho na počítač a poté spustit hru jako na jakémkoliv jiném Android zařízení.
  2. Použití funkce zrcadlení obrazovky: Některé Android hry podporují zrcadlení obrazovky pomocí Wi-Fi nebo USB kabelu. V takovém případě můžete použít software jako je například ApowerMirror nebo Vysor, aby se obrazovka telefonu zobrazila na PC monitoru.
  3. Použití streamování her: Existují služby jako je například GeForce Now, které umožňují streamovat Android hry na PC. Tyto služby však mohou být zpoplatněné a vyžadují rychlé připojení k internetu.

Je důležité mít na paměti, že některé Android hry mohou vyžadovat dotykovou obrazovku a v tom případě by mohlo být obtížné je hrát na počítači s klávesnicí a myší.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*