Jak odinstalovat antivirový program Avast

Někdy se může stát, že nelze antivir Avast odebrat z počítače standartním způsobem v ovládacích panelech a proto se bude hodit tato utilitka.

Pokud Vám po spuštění volby v ovládacích panelech a přidat/odebrat nejde program deinstalovat, pak je třeba použít utilitku AvastClear. 

Spustit program můžete rovnou z Windows, kde Vám sám nabídne restart a spuštění systému v nouzovém režimu, jak je vidět na následujících obrázcích.

Odstranit Avast z počítače je jednoduché

Já jsem Avast již měl odinstalovaný, takže na posledním obrázku není vidět kde je instalován, ale veškeré informace při odebírání antiviru jsou jasně popsané, proto postupujte dle toho a nic nemůžete splést.

avastclear1

avastclear2

avastclear3

avastclear4

AvastClear stahujte zde.

Pomohl vám článek? Sdílejte jej také přátelům.
 •  
 •  

4 Comments

 1. Dobrý den
  Ten rádoby AJŤÁK CO DÁVÁ RADY HLUPÁČKŮM, Neviděl nově AVAST + Jak se má odibstalovat. Avast je prostě Malware jako prase a odinstalovat nejde. Ani tak ani naopak jak radí AVAST tady Ti rádoby rádci. Zkuste si to popis AVASTU je rozumný, ale nefuguje.
  Popis se strojkem od AVASTU také nefunguje, protože zelené tlačítko ODINSTALOVAT má pod viditelnou plochou PC. Asi záměrně.
  Nepamatuji si, že by některý z Antivirů nebo klas. prg. neměl možnost odinstalace + jí měl ale takhle složitou !?
  Avast dělá vše pro to aby se proADIL JÁ OSOBNĚ JEJ NECHCI PROTOŽE TO JE ŠMEJD !!!
  Děkuji za pozornost
  Mirek Šipula Litoměřice

 2. Co je to za nesmysl,myslím že bude chyba a velká chyba před klávesnicí.Každý program jde odibstalovat(odinstalovat).

 3. Bohužel to nesmysl není Avast je opravdu Malware od Rusů s cílem tahat z lidí peníze. Je to asi ta nejhorší věc co si člověk může do počítače stáhnout. Živím se jako servisák počítačů a radím Vám NIKDY NEINSTALUJTE AVAST!!!! Nainstalujte si solidní software typu ESET!

 4. Pro Luboše: Avast NEJDE odinstalovat. Zkuste si ho nainstalovat a pak odinstalovat a pak teprve mluvte, panáčku…

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*