Jak zjistit uživatelské jméno George

Může se to stát každému, že zapomene klientské číslo do George od České spořitelny. Naštěstí to jde zjistit poměrně jednoduše a není nutné ani nikam volat.

Kde najdu klientské číslo George

Otevřete aplikaci George v mobilu. Zde klikněte vpravo nahoře na ozubené kolečko (nastavení) a dále pokračujte na volbu Správa mých zařízení. Pro přístup je nutné zadat váš PIN, který máte do George.

A následně se vám nahoře ukáže celé klientské číslo / uživatelské jméno.

Nyní už nebude problém přihlášení jak na pc, tak třeba i na mobilním telefonu.

Jak zjistit uživatelské jméno George

Druhá možnost

Toto číslo najdete samozřejmě také na papírové smlouvě, když jste si zřizovali Bankovní identitu. Pokud je to ale stále problém, zavolejte na telefon 800 207 207, což je Česká spořitelna a zde vám poradí a toto číslo sdělí.

O autorovi Miloš Lácha 1147 Článků
Počítače mě bavily odjakživa, takže 13 let práce administrátora v bance pro mě byl splněný sen. Prošel jsem mnoha školeními na Windows i Office a možná i to byl impuls založit tento web, kde už více než 10 let najdete pravidelně každý týden nové návody převážně pro operační systém od Microsoftu.

3 Comments

  1. Manželka měla velmi dlouho účty u ČS. Po zavedení té šílenosti jménem George se stala téměř z padesáti procent závislá na mně, když něco v internetgankingu chtěla udělat. A já jsem s tím měl problém taky. Po roce jsem ji přesvědčil ke změně bankovního ústavu. Nabízel jsem jí Monetu (tam mám své soukromé účty), nebo FIO (tám mám firemní účty). Moneta se jí líbila víc (hlavně proto, že má pobočku v místě a hromadu bankomatů 😄), udělali jsme transfer a teď je na výsost spokojená 😄 Oba dva bankovní ústavy mají IB prakticky blbuvzdorné a dá se s tím pracovat i na skle (na PC). George NEBRAT!

  2. Od ČS jsem utekl ve chvíli, kdy mi nabídli platit poplatky jako měsíční paušál – „jen“ 220 Kč plus něco ani nebylo v ceně a platilo se zvlášť. U FIO jsem asi deset let a jsem rád.

  3. Pánové a ty vaše příspěvky mají něco k tématu? Každý ať si má účet kde chce, návod je pro ty, kteří mají George a nemohou se přihlásit.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*