Jaké reproduktory k pc nebo notebooku?

Jak vybrat reproduktory k počítači nebo notebooku, pokud máte málo místa, ale zároveň chcete mít za málo peněz hodně muziky?

Za hodně let, co jsem dělal servis pc, jsem si u mnoha lidí všiml, že jim moc nezáleží na tom, jaký zvuk vychází z reproduktoru, hlavně že to nějak hraje.

Kdo ale často sleduje filmy nebo seriály, třeba na Netflixu nebo poslouchá hudbu u kompu či noťasu, ten by si měl dopřát něco lepšího. Jasně, je nutné dodat, že v ceně do 500kč to nebude zvuk jak z koncertní síně, ale i v této cenové hladině se dá vybrat lepší kousek z toho průměru a právě model Yenkee YSP 2002BT USB splňuje.

Parametry:

  • Aktivní repro – výkon 5W
  • 2-pásmové
  • Analog audio 3,5mm jack
  • Bluetooth
  • Propojení s mobilem Apple nebo Android

Yenkee YSP 2002BT USB

Jak vidíte, mají USB i klasický jack konektor. Protože nemají klasický síťový adaptér, k napájení slouží USB. Kolečko ovladání hlasitosti vždy cvakne, když jej zapnete a nevím, zda to bylo jen tím konkrétním kusem, ale cca do poloviny hlasitosti to jde celkem ztěžka, pak už to je ok. Dioda Power oznamující, že máte reproduktory zapnuté, svítí opravdu dost modře, jak je vidět na obrázku, snažili jsme se ji začernit.

Yenkee YSP 2002BT USB 3

Propojení s mobilem přes Bluetooth

Moc repráků v této kategorii nemá tuto funkci, kdy lze s nimi propojit mobilní telefon. Jak vidíte na obrázku níže,  na horní části repro je „bezkontaktní“ tlačítko, tím přepnete zdroj pc – mobil nebo naopak. Repro vždy „poví“ v angličtině co je právě nastaveno.

Yenkee YSP 2002BT USB 2

Spárování s mobilem je jednoduché, stačí reproduktory v telefonu vyhledat a propojit.

NastaveníPřipojená zařízeníSpárovat nové..

Propojení reproduktoru s mobilem přes bluetooth

A zde vyberte reproduktory – KW10_D353.

Propojení reproduktoru s mobilem přes bluetooth 2

Pokud řešíte, jak spárovat bluetooth sluchátka s mobilem, pak postupně je stejný.

Repro hrají celkem dobře, za tu cenu rozhodně dobrá volba.

Související odkazy:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*