Twitter navyšuje počet znaků ve zprávě ze 140 na 280

Twitter, jedna z nejpoužívanějších sociálních sítí na světě, nabízí nově možnost psát zprávy delší než 140 znaků. Využijí to ale všichni uživatelé?

Na Twitter píšu osobně již pár let, nejen na svůj profil, ale i na další mé projekty, protože propagace je dnes potřeba. Vždy mi ale stačilo těch 140 znaků, protože lidé dnes moc nechtějí číst. Než dlouhé texty preferují krátké zprávy a právě v tom je rozdíl proti Facebooku, kde můžete napsat zprávu dlouhou jak chcete, ale stejně více zaujme foto nebo video.

twitter ptáček

Po 11 letech, kdy byl Tvitr založen, to je zajímavá inovace.

Na Twitteru nyní můžete zprávy psát o délce 280 znaků. Je to málo nebo hodně? Jaký na to máte názor?

Pokud Twitter také používáte, budu rád za váš komentář pod článkem, zda jste rádi za tuto novinku nebo to pro vás nemá moc velký význam. A pokud jej již nechcete používat, čtěte, jak Twitr profil smazat.

O autorovi Miloš Lácha 1148 Článků
Počítače mě bavily odjakživa, takže 13 let práce administrátora v bance pro mě byl splněný sen. Prošel jsem mnoha školeními na Windows i Office a možná i to byl impuls založit tento web, kde už více než 10 let najdete pravidelně každý týden nové návody převážně pro operační systém od Microsoftu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*