Antivirový program AVG

AVG (Anti-Virus Guard) je oceněný antivirový program od české firmy AVG určený pro operační systémy Microsoft Windows a Linux.


AVG není jen program na vyhledávání nebezpečných virů a jejich následné likvidování – obsahuje řadu zabezpečovacích prvků, které obvykle najdete jen u placených antivirových programů.

Tento prográmek Vás dokonale ochrání před viry, trojskými koni, spyware, nevyžádanou poštou, hackery, rootkity a dalšími hrozbami, které číhají na webových stránkách. Jeho výhodou je, že má nízké nároky na systémové prostředky.

AVG Antivirus Free je vhodným a ideálním řešením pro typ uživatelů, kteří chtějí kvalitní základní ochranu při běžných činnostech jako je vyhledávání a surfování na internetu, při práci s e-mailem či při aktivitách na sociálních sítích.

avg-antivir

Náročnější uživatelé, kteří obsah na internetu stahují, nakupují online či využívají internetové bankovnictví, jistě ocení jednu z placených verzí produktu AVG, které nabízí ještě vyšší úroveň zabezpečení osobních údajů.

AVG zajišťuje rychlý chod Vašeho počítače. Nemusíte se obávat, že by instalace množství aplikací snížila výkon PC. Software je navržen tak, aby Vás nikdy nezpomaloval.

S tímto programem budete rychleji prohlížet internetové stránky a například zajistí rychlejší a plynulejší datové proudy videa na Youtube.

AVG free antivirus je nejobsáhlejší bezplatné bezpečnostní řešení, jaké kdy společnost AVG vytvořila a proto rozhodně stojí za stažení.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*