Bezdrátová myš k notebooku – recenze

Bezdrátová optická myš se hodí nejen k notebooku, ale využijete ji samozřejmě i u pc. V českých obchodech je nabídka celkem velká, ale proč platit navíc, když ji můžete koupit v Číně na Aliexpress, kde výběr mnohonásobně větší a ceny nižší.

Hodně lidí se bojí kupovat zboží v Číně. Přiznám se, také jsem k nim patřil. Ale poté, co jsme si na zkoušku pár drobností „hlavně pro děti“ objednali a vše došlo v pořádku, nebyl už důvod se obávat. Mojí ženě chyběla u nového pracovního notebooku bezdrátová laserová a hlavně ergonomická myš, tak jsme ji vybrali a objednali.

Bezdrátová myš k notebooku

Já osobně vždy raději preferuji kabel a to nejen pro připojení klávesnice a myši, ale třeba i k pc (wifi nikdy nepojede tak rychle), ale často to je právě u noťasu bez drátů lepší.

Bezdrátová myš k notebooku a počítači – recenze

U této moderní bezdrátové myši vás zaujme hlavně to, jak dobře se drží a mě konkrétně to kolečko, které funguje parádně, neklouže a dělá přesně to co má. To bílé tlačítko si můžete nastavit podle sebe v Ovládacích panelech.

Čtěte: Jak přehodit tlačítka myši ve Windows 10

Bezdrátová myš k notebooku 2

Na spodní části je tlačítko pro zapínání a vypínání, toto používejte a myš vám vydrží mnohem déle než kdyby byla stále zapnutá.

Jak připojit, zapojit a nainstalovat bezdrátovou myš

Připojení k notebooku či počítači je jednoduché. Otevřete spodní část, kde je vedle zasunuto přijímací zařízení (takové mini usb) a toto zasuňte do notebooku (pc). Do myši vložte barterii a zapněte ji. Tím se ovladače samy doinstalují a nastavení je hotovo.

Bezdrátová myš k notebooku 4

Poté již tato myš funguje klasicky jako každá jiná (optická bezdrátová i ta „na kabel“).

Nejen tuto myš koupíte zde

Související:

O autorovi Miloš Lácha 1148 Článků
Počítače mě bavily odjakživa, takže 13 let práce administrátora v bance pro mě byl splněný sen. Prošel jsem mnoha školeními na Windows i Office a možná i to byl impuls založit tento web, kde už více než 10 let najdete pravidelně každý týden nové návody převážně pro operační systém od Microsoftu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*