Bezdrátová myš k notebooku – recenze

Bezdrátová optická myš se hodí nejen k notebooku, ale využijete ji samozřejmě i u pc. V českých obchodech je nabídka celkem velká, ale proč platit navíc, když ji můžete koupit v Číně na Aliexpress, kde výběr mnohonásobně větší a ceny nižší.

Hodně lidí se bojí kupovat zboží v Číně. Přiznám se, také jsem k nim patřil. Ale poté, co jsme si na zkoušku pár drobností „hlavně pro děti“ objednali a vše došlo v pořádku, nebyl už důvod se obávat. Mojí ženě chyběla u nového pracovního notebooku bezdrátová laserová a hlavně ergonomická myš, tak jsme ji vybrali a objednali.

Bezdrátová myš k notebooku

Já osobně vždy raději preferuji kabel a to nejen pro připojení klávesnice a myši, ale třeba i k pc (wifi nikdy nepojede tak rychle), ale často to je právě u noťasu bez drátů lepší.

Bezdrátová myš k notebooku a počítači – recenze

U této moderní bezdrátové myši vás zaujme hlavně to, jak dobře se drží a mě konkrétně to kolečko, které funguje parádně, neklouže a dělá přesně to co má. To bílé tlačítko si můžete nastavit podle sebe v Ovládacích panelech.

Čtěte: Jak přehodit tlačítka myši ve Windows 10

Bezdrátová myš k notebooku 2

Na spodní části je tlačítko pro zapínání a vypínání, toto používejte a myš vám vydrží mnohem déle než kdyby byla stále zapnutá.

Jak připojit, zapojit a nainstalovat bezdrátovou myš

Připojení k notebooku či počítači je jednoduché. Otevřete spodní část, kde je vedle zasunuto přijímací zařízení (takové mini usb) a toto zasuňte do notebooku (pc). Do myši vložte barterii a zapněte ji. Tím se ovladače samy doinstalují a nastavení je hotovo.

Bezdrátová myš k notebooku 4

Poté již tato myš funguje klasicky jako každá jiná (optická bezdrátová i ta „na kabel“).

Nejen tuto myš koupíte zde

Související:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*