MediaMonkey návod – jak nahrát písničky do iPODu

MediaMonkey je program v češtině, pomocí kterého můžete nahrát mp3 či upravovat písničky v iPODu od Apple. Přečtěte si, jak na to.

Jediné zařízení od firmy apple, které doma máme, je hudební přehrávač iPOD. Sice už má své roky, ale stále funguje dobře. Jen není možné jako u jiných mp3-přehrávačů jej připojit do pc a hudbu tam nahrát jako na „flešku“, musíte mít aplikaci, pomocí které to tam nahrajete.

Můžete použít iTunes, ale podle mě lepší varianta je právě tato aplikace. Častý dotaz nových uživatelů zní, jak přesunout album z pc do MediaMonkey a následně do iPODU či jiného produktu Aple. A právě to dnes popíše tento návod.

MediaMonkey CZ návod

Program je ke stažení na webu mediamonkey.com v sekci Download. Soubor MediaMonkey_Setup.exe uložte, spusťte a aplikaci nainstalujte. Poté připojte svůj iPOD, aby proběhla synchronizace.

Čeština

Hudební přehrávač má vše česky, takže super.

MediaMonkey 1

A zde je postup, jak přetáhnout celé album z počítače pomocí MediaMonkey do iPODu.

Klikněte nahoře v menu na Soubor a Přidat/Upravit soubory v knihovně.

MediaMonkey 2

Vyberte složku / adresář s albem, které chcete do iPODu nahrát. Jsem velký hudební fanda a proto naše „knihovna“ doma opravdu hodně audio CD. Abyste je mohli poslouchat i na cestách, sice by šel použít discman, ale lepší volba je převést je na mp3. K tomu se hodí program CDEX .

MediaMonkey 3

Zde vidíte, že do knihovny bylo přidáno 10 souborů.

MediaMonkey 4

A nyní stačí jediné, všechny soubory označit „CTRL+A“ a odeslat je do iPODU – synchronizovat.

MediaMonkey 5

O autorovi Miloš Lácha 1147 Článků
Počítače mě bavily odjakživa, takže 13 let práce administrátora v bance pro mě byl splněný sen. Prošel jsem mnoha školeními na Windows i Office a možná i to byl impuls založit tento web, kde už více než 10 let najdete pravidelně každý týden nové návody převážně pro operační systém od Microsoftu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*