Jak propojit mobil s TV přes wifi

Návod na propojení mobilního telefonu se smart tv, abyste mohli videa bez problémů přehrávat na velké televizní obrazovce a ne malém displeji mobilu.

Možností, jak propojit mobil s tv Samsung (v mém případě) je několik. Nejčastější využití je ale takové, že si chcete pustit video z Youtube na televizi přes mobilní telefon a přesně to dnes popíšu.

V první řadě je nutné, abyste byli připojeni na stejnou wi-fi síť, jinak by toto nemohlo fungovat. Případně pokud je vaše tv propojena kabelem do routeru, odkud tato wifina vysílá.

Jak propojit tv s mobilem

V mobilu si spusťte aplikaci Youtube.

Vyberte video, jaké chcete přehrát a klikněte na tuto ikonu v horní části obrazovky.

Jak propojit mobil s Tv 1

Následně stačí potvrdit hlášku Odeslat do zařízení. Zde se jedná o televizi Samsung s chytrým telefonem.

Jak propojit mobil s Tv 2

Pokud svůj mobil ještě s televizí nemáte spojený, je nutné odsouhlasit i toto informační okno.

Jak propojit mobil s Tv 3

A to je vše, video už v tv hraje a příště půjde do televize poslat jedním kliknutím, protože máte vše již nastavené. Jak vidíte, připojit obrazovku mobilu jde k tv i bez kabelů. Postup funguje i v případě, že řešíte, jak propojit tablet s televizí.

O autorovi Miloš Lácha 1147 Článků
Počítače mě bavily odjakživa, takže 13 let práce administrátora v bance pro mě byl splněný sen. Prošel jsem mnoha školeními na Windows i Office a možná i to byl impuls založit tento web, kde už více než 10 let najdete pravidelně každý týden nové návody převážně pro operační systém od Microsoftu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*