Jak vypnout heslo ve Windows 10

Přihlášení do Windows bez hesla využívá stále dost lidí a proto je zde návod, jak toto nastavit. Návod na zrušení hesla je jednoduchý a zvládne jej každý.

Jak zrušit heslo a vypnout přihlašování u Windows 10

Dole v liště vedle tlačítka START klikněte na lupu a napište PŘIHLÁŠENÍ, stejně jako to vidíte na obrázku. Poté klikněte na volbu MOŽNOSTI PŘIHLÁŠENÍ.

Vypnutí hesla windows 10

Na této obrazovce klikněte na volbu Heslo a ZMĚNIT.

TIP: Další možnost, jak heslo ve Windows 10 změnit.

Vypnutí hesla windows 10 2
Zadejte původní heslo (password).

Vypnutí hesla windows 10 3
A zde pouze vše odklikejte a nic nevyplňujte. Poté klikněte na další.

Vypnutí hesla windows 10 4

Po restartu počítače najede rovnou bez přihlášení do systému. Jak zrušit zámek na pc (odstranit přihlašovací heslo) je jasné.

Jak zaheslovat počítač

Protože je heslo vypnuté, pokud byste chtěli využívat další možnosti přihlášení, jaké Windows 10 nabízí, je nutné jej vyplnit. Stačí kliknout na volbu PŘIDAT.

Vypnutí hesla windows 10 5

Nyní už víte, jak vypnout přihlášení do Windows a odheslovat počítač a to i po probuzení z režimu spánku (stačí stisknout jakoukoliv klávesu), a následně tedy počítač i notebook zapnout bez hesla.

Čtěte také:

Pomohl vám článek? Sdílejte jej také přátelům.

17 Comments

 1. Bohužel u Windows 10, tento postup NEFUNGUJE !
  – Při tomto postupu, Vás to dál nepustí. Pokud nezadáte „Nové“ heslo.
  – Takže se nic NEZMĚNÍ !!!

 2. Do Windows 10 když se nebudete přihlašovat Microsoft-účtem, tak heslo nemusí být nastaveno. Stačí při instalaci vynechat možnosti zadávání svých mailů, uvést jen uživatele a vynechat heslo. Windows budou najíždět bez hesla, bez zamykací obrazovky hned do plochy.

 3. Nedá mi nepodotknout, že tím pádem vám Microsoft bude dělat různé problémy s využíváním jejich ostatních služeb bez přihlášení, ale mně, jakožto ostatních služeb Microsoftu nepotřebujícímu toto nevadí. Windows mám na PC jako druhý OS kvůli dvoum programům, které ještě v Linuxu neumím rozchodit. Až se to naučím, budu moci Windows odinstalovat úplně, i když musím říct, že to je asi nejpovednější jejich OS. Sic plný nepotřebných hovadin (zřejmě kvůli prodejní ceně) a zbytečností, ale když to všechno vyházíte a necháte si holý OS, všechno funguje, jak má.

 4. Cavko potrebujem pomoc zadal som heslo a zabudol som ake je Po otvoreni treba heslo ako ho zmazat aby som sa dostal donho dnu

 5. do vyhledávání zadejte příkaz netplwiz a pak odškrtněte požadovat heslo.

 6. U Windows 10 to FUNGUJE. Prostě když Ti to nabídne změnu hesla, tak nic nevyplníš a potvrdíš to.

 7. celý postup je lživý a nepravdivý!nastavení je jiné a možnosti chybí!napsat :zrušení hesla je jednoduchý a zvládne jej každý je dobrý for!W 10 je doslova katastrofa!!!

 8. Návod je 3 roky starý, tak je možné, že některé „okno“ má volby trochu jiné. Napište, co přesně v jakém kroku nesouhlasí a opravím to.

 9. rámeček pro zadání nového hesla nelze nechat prázdný…. červeně vyžaduje vyplnit hesla ..

 10. Windows10 rámeček pro zadání nového hesla nelze nechat prázdný…. červeně vyžaduje vyplnit hesla ..
  Od noci se mi 5 hodin updatovaly povinně Windows 10 – pry pred nejakou zmenou v listopadu – pak mi to mockrat hlasilo, ze Přihlášení služby Profil uživatele se nepovedlo.
  Správně jsem se přihlásila, pak to pracovalo a stejná hláška. TAKŽE JSEM SE NEMOHLA DOSTAT DO NTB. Ta bezmoc!
  Volala jsem na support Microsoftu – po proklikání info, že si mám zavolat, až budou mít otevřeno. Na telefonním technickém supportu!
  Po pár hodinách se to celé vzpamatovalo a dostala jsem se dovnitř. A teď hledám, kde jsem co měla, protože mám přeinstalované celé PC. Z plochy i stažených všechno zmizlo, je to kdesi v Old Windows… buď neumím číst jejich hlášky, nebo mě nikdo nevaroval, co se stane… :-(
  Jak tedy prosím zruším to jejich přihlašování, ať se tam po vypnutí ntb ještě někdy dostanu?
  Moooc děkuji.

 11. Leno, vždyť jste komentář napsala k článku, kde to vypnutí hesla popisuji.

 12. Jak koukám, tak mnoho lidí neví vůbec o technice a hlavně jim nestačí si číst a přemýšlet. Jako znalý mohu posoudit, že tohle je pravdivý, jediný důvod proč to nemusí jít je, že váš obchodník který windows do pc mohl instalovat, mohl také nainstalovat další software který může blokovat prázdné heslo (pomocí SW blokování) nebo jednoduše jej nastavili v secpol.msc (Místní zásady zabezpečení)
  Já spíše hledal, jak se přihlásit pomocí otisků prstů přes mobil :D Jak koukám, pokud nebudu mít nějaký SW třetí strany, co přes BT může přihlásit mě přes windows, tak se ničeho nedopídím :D

 13. Ti co tu píšou, že ty kolonky s hesly nemohou zůstat prázdné, (jak se zde několikrát popisuje),takže uvedený postup nefunguje – mají pravdu. Musím zadat Staré heslo, Nové heslo a potvrdit to nové.
  Pro mě je ale důležitá informace, že pak lecos nemusí fungovat správně, takže mě to zrušení Hesla přešlo. Nehledě na to, že se nepřihlašuji Heslem, ale PINem a o tom, jak zrušit přihlašování PINem se tu stejně nepíše NIC. Tak díky.
  P.S. Pane „ČistéPC“ nemohl byste to nějak zaktualizovat pls?

 14. Zdravím, taky jsem se stal obětí MS a pitomec nevědomky někde na netu jsem napsal heslo, ale absolutně jsem nečekal, že to bude přihlášení do Mého PC, skrze nějakej MS. NEchápu jak se tam vzala nutnost přihlašovat se. Nechci heslo a deaktivovat to nejde.(nebo to jde ale ta možnost je hlouběji než normální člověk chápe. Mám dost dveří a dost zámků z ulice do postele tak nechci už zámek i k PC. Ach jo.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*