Jak vypnout heslo ve Windows 10

Přihlášení do Windows bez hesla využívá stále dost lidí a proto je zde návod, jak toto nastavit. Návod na zrušení hesla je jednoduchý a zvládne jej každý.

Jak zrušit heslo u Windows 10

Dole v liště vedle tlačítka START klikněte na lupu a napište PŘIHLÁŠENÍ, stejně jako to vidíte na obrázku. Poté klikněte na volbu MOŽNOSTI PŘIHLÁŠENÍ.

Vypnutí hesla windows 10

Na této obrazovce klikněte na volbu Heslo a ZMĚNIT.

TIP: Další možnost, jak heslo ve Windows 10 změnit.

Vypnutí hesla windows 10 2
Zadejte původní heslo (password).

Vypnutí hesla windows 10 3
A zde pouze vše odklikejte a nic nevyplňujte. Poté klikněte na další.

Vypnutí hesla windows 10 4

Po restartu počítače najede rovnou bez přihlášení do systému. Jak zrušit zámek na pc (odstranit přihlašovací heslo) je jasné.

Jak zaheslovat počítač

Protože je heslo vypnuté, pokud byste chtěli využívat další možnosti přihlášení, jaké Windows 10 nabízí, je nutné jej vyplnit. Stačí kliknout na volbu PŘIDAT.

Vypnutí hesla windows 10 5

Nyní už víte, jak vypnout přihlášení do Windows.

Čtěte také:

Zásady hesel ve Windows 10. Jak nastavit složitost, délku a stáří hesla

11 komentářů on Jak vypnout heslo ve Windows 10

 1. Bohužel u Windows 10, tento postup NEFUNGUJE !
  – Při tomto postupu, Vás to dál nepustí. Pokud nezadáte „Nové“ heslo.
  – Takže se nic NEZMĚNÍ !!!

 2. Do Windows 10 když se nebudete přihlašovat Microsoft-účtem, tak heslo nemusí být nastaveno. Stačí při instalaci vynechat možnosti zadávání svých mailů, uvést jen uživatele a vynechat heslo. Windows budou najíždět bez hesla, bez zamykací obrazovky hned do plochy.

 3. Nedá mi nepodotknout, že tím pádem vám Microsoft bude dělat různé problémy s využíváním jejich ostatních služeb bez přihlášení, ale mně, jakožto ostatních služeb Microsoftu nepotřebujícímu toto nevadí. Windows mám na PC jako druhý OS kvůli dvoum programům, které ještě v Linuxu neumím rozchodit. Až se to naučím, budu moci Windows odinstalovat úplně, i když musím říct, že to je asi nejpovednější jejich OS. Sic plný nepotřebných hovadin (zřejmě kvůli prodejní ceně) a zbytečností, ale když to všechno vyházíte a necháte si holý OS, všechno funguje, jak má.

 4. Cavko potrebujem pomoc zadal som heslo a zabudol som ake je Po otvoreni treba heslo ako ho zmazat aby som sa dostal donho dnu

 5. do vyhledávání zadejte příkaz netplwiz a pak odškrtněte požadovat heslo.

 6. U Windows 10 to FUNGUJE. Prostě když Ti to nabídne změnu hesla, tak nic nevyplníš a potvrdíš to.

 7. celý postup je lživý a nepravdivý!nastavení je jiné a možnosti chybí!napsat :zrušení hesla je jednoduchý a zvládne jej každý je dobrý for!W 10 je doslova katastrofa!!!

 8. Návod je 3 roky starý, tak je možné, že některé „okno“ má volby trochu jiné. Napište, co přesně v jakém kroku nesouhlasí a opravím to.

 9. rámeček pro zadání nového hesla nelze nechat prázdný…. červeně vyžaduje vyplnit hesla ..

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*