Windows 7 koupíte nejlevněji na webu Heuréka

Kdo máte Windows XP nebo Vista a chcete mít zdarma nové Windows 10, stačí zakoupit originální Windows 7 a aktualizovat na desítky.

Samozřejmě pokud vám Windows 7 vyhovují, můžete si je v počítači nechat, jejich oficiální podpora končí až v roce 2020, takže máte 4 roky klid.

Za mě ale doporučuji přejít na Windows 10, už je na několika počítačích doma používám pár měsíců a vše šlape jak má. Navíc když někde vidím Windows 7, je znát, že to je už starší operační systém. Desítky jsou modernější a mnohdy i rychlejší.

Do kdy lze Windows 10 získat zdarma

Už jen 2 měsíce máte možnost na upgrade zdarma, týká se verzí Windows 7 a Windows 8 (8.1), starší verze jako Windows XP nebo Vista nejsou podporovány. Na následující tabulce z webu Heureka.cz porovnejte ceny Windows 7 a Windows 10 a uvidíte, že cena je dvojnásobná, takže já bych neváhal a rozhodně „sedmičky“ koupil a aktualizoval.

Koupit nejlevnější Windows 7

A až budete mít „sedmičky“ zakoupeny, článek Upgrade na Windows 10 zdarma poradí a vysvětlí vše, co vás zajímá ohledně aktualizace na tento nový operační systém od firmy Microsoft.

1 komentář z Windows 7 koupíte nejlevněji na webu Heuréka

  1. Win 10 jsou absolutně k ničemu, kradou a špehujou vše co na počítači uděláte. Sice se ohánějí ochranou osobních dat, ale dělají pravý opak.

  2. Pavle a to jste slyšel nebo to máte ověřeno? V dnešní době uživatele sledují mnohé aplikace a programy, nejen Windows 10, ale i v Sedmičkách už to je také. Navíc pokud máte chytrý mobil, tam jste sledován dnes a denně a pokud používáte google, pak to samé. Takže asi tak.

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*