Externí box Axagon ADSA-1S slimport na harddisk

Koupil jsem si externí box Axagon na notebookový disk. Stojí pár korun a rozhodně jej doporučím každému.

AXAGON ADSA-1S SLIMport

Už mě nebavilo při každém servisu rozdělávat svůj počítač a připojovat hard disk místo mého jiného disku a tak jsem hledal řešení, jak pevný disk k počítači zapojit bez nutnosti otevírat pc.

Dříve mi známí na čištění nosili stolní počítače, dnes už to jsou skoro pouze notebooky. A nejčastější závada je právě vadný pevný disk. Kdo chce noťas využívat i v dalších letech, tomu doporučím SSD disk, kdo má peněz méně, ten si koupí klasický 2,5“ harddisk do notebooku.

Externí box na harddisk z notebooku využije každý.

Protože ale data ze starého disku je třeba zálohovat, vybíral jsem obal / kryt, díky kterému bude možné disk připojit k počítači i notebooku přes usb. Dá se koupit několik druhů, ale tento externí box je za cenu necelých 200kč, takže není co řešit.

Obsah balení

V balení je pouze plastový kryt a kabel Sata – Usb na propojení s pc. Jednu stranu kabelu spojíte s diskem a ten poté vložíte do obalu. Ten jde na dvou místech zacvaknout, takže nehrozí vypadnutí.

A usb konektor připojíte klasicky do počítače, jako třeba usb flash disk.

Foto

Externí box Axagon ADSA-1S slimport na harddisk Externí box Axagon ADSA-1S slimport na harddisk 2 Externí box Axagon ADSA-1S slimport na harddisk 3 Externí box Axagon ADSA-1S slimport na harddisk 4

Související:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*